Zakaz sprzedaży produktów R do Europy

Forum konfrontacyjne,
www.rackham.fr

Postprzez mdzi1 » 24 lis 2007, o 18:21

Ciekawe, sądząc po ostatnim zdaniu w tym wątku
http://store.fantasyflightgames.com/ind ... ProdID=438
FFG ma zakaz sprzedaży produktów Rakhama na Europę zastrzeżony w kontrakcie.Oznacza to, że nie ma szans na wcześniejsze nabycie podręcznika do Karman... :rolleyes:
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez Michaelius » 26 lis 2007, o 07:10

No jasne bo po co wyrownac ceny jak za boksa w stanach bierzemy 20$ a w Europie 20 euro , lepiej zabanowac sprzedaz :D

Im wiecej obserwuje AT-43 i rackhama tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ,ze GW to firma mila i przyjazna klientom :D
Michaelius
private
private

Postprzez laurentius » 26 lis 2007, o 08:56

No Rackham zawsze jakoś dziwnie podchodził do klienta. Co najmniej tak jakby mu nie zależało na sprzedaży własnych produktów. Z drugiej strony to bardzo dziwne, że cena za granicą europy może być niższa niż u źródeł... (???)
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez Bu » 26 lis 2007, o 09:19

Wiesz, ale to francuzi :) Pewnie myślą, że to my powinniśmy szukać sposobu, żeby kupić ich świetne figurki. Oni je zrobili, powinniśmy być im za to wdzięczni i z powrotem uznać Paryż za stolicę świat jak za dawnych, dobrych czasów.

Co mi przypomina, że czekam na zamówienie Rackhamowe z Mgły już któryś tydzień z kolei i nawet straciłem rachubę. Paczki zamówione w stanach ZWYKŁĄ pocztą do mnie już nawey dotarły. L, mógłbyś swoim znajomym przypomnieć o mnie? Byłbym wdzięczny!
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez laurentius » 26 lis 2007, o 10:12

Ponoć przesyłka wyszła do Ciebie 10 dni temu. Najlepiej skontaktuj się z pocztą (moze avisowali bez kwitka) , a jak nie będzie to trzeba będzie reklamować przesyłkę.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez Bu » 27 lis 2007, o 21:22

no to dzieki, przynajmniej juz cos wiem.
Jutro sie przejde na poczte, a jak nie to zadzwonie do kolegi z karkiem niczym opona monster trucka i inaczej porozmawiamy.
Bu
first sergeant
first sergeant

Powrót do Konfrontacja & AT-43