FFG prezentuje nową Konfrontację

Forum konfrontacyjne,
www.rackham.fr

Postprzez mdzi1 » 15 gru 2007, o 07:48

Umowa z FFG ujawniła nowy obszar zainteresowania Rakhama-USA.
Jak się wydaje tam jest największa szansa na sprzedaż prepaintów.
Tu znajdziecie podstronę poświęconą Konfrontacji,

http://www.fantasyflightgames.com/confrontation/
fajne filmiki reklamowe nowego produktu,

http://www.fantasyflightgames.com/confr ... pport.html

Unaoczniające niestety jak świetne były metalowe modele i jak słabo się prezentuje w porównaniu z nimi PPP. Same w sobie te figurki są niezłe, jak na PPP to szczyt marzeń, ale do metalowych pierwowzorów im daleko... :(

Cena 70 $, dość sporo jak na zaledwie 2 oddziały jakie są w starterze.
Mimo wszystko mam sentyment do Konfry i zakupię podręcznik oraz armybook Skorpiona. Zawsze to ładnie wydana porcja fluffu i graficzna inspiracja do malowania moich alchemików.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez JakubT » 15 gru 2007, o 09:28

filmik dosc fajny

nie zapominaj ze w starterze dostajesz 2 oddzialy i 2 bohaterow na dodatek pelne zasady. wiec nie ma co narzekac na cene. oddzialy chodza po okolo 25 a bohaterowie po jakies 10-15 do tego jest teren + jakies pierdolki typu kosci i miarka.

ja ich nie bronie bo mi nie odpowiadaja vinylowe figorki :/ ale trzeba to dopowiedziec ;) zeby nie bylo ze z nas zdzieraja niewiadomo ile ;)

co do ksiazek to trzeba bedzie poczekac i zobaczyc jak sa wydane tzn zeby sie nie okazalo ze dostajemy tylko rozszezone zasady do armi bo wtedy klapa. jak bedzie fluff i obrazki bonnera to mozna sie pokusic:)
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez mdzi1 » 15 gru 2007, o 10:46

Z nas zdzierają nie wiadomo ile bo 60 Eu ;)
Co do AB to będą zapewne na wzór AT-43, więc nie ma co się martwić o brak fluffu czy artów. Natomiast czy uda się dotrzymać terminów, oto jest pytanie...
Armybook Skorpionów w marcu, ale nie ma przecież jeszcze Gryfów i Wolfenów , którzy są z podstawki. Rulebook miał być razem ze starterem ( tzn. dostępny samodzielnie) a go nie ma. Mam nadzieję, że wyjdzie w styczniu, inaczej dosłownie nic nie będzie dla starych graczy.
Ja z radością dokupie sobie stare metalowe modele, ale niech mi dadzą powód, tzn. wydane nowe zasady i księgę armii. Nawet rebazuje swoich alchemików, byleby były w Polsce te nowe podstawki. Jak na razie to na wszystko wciąż tylko czekam.
A ja jestem zdeklarowanym fanem świata Arklash. Co z tymi, którzy są mniej zaślepieni? Rakham pogrąża się sam.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez Michaelius » 15 gru 2007, o 19:21

O czyzby w confrze dostosowali ceny do obecnego kursu euro:dolar i juz nie bedzie 1:1 ?
Jak tam sobie tylko ksiazke do cymbalkow kupie jak juz kiedys wyjdzie na pamiatke - jaka fajna armia byla.
Michaelius
private
private

Powrót do Konfrontacja & AT-43