Nowe Gryfy i Alchemicy

Forum konfrontacyjne,
www.rackham.fr

Odp: Nowe Gryfy i Alchemicy

Postprzez mdzi1 » 8 lip 2008, o 14:47

Dziś dostałem Creatures of Dirz, czyli armybook Alchemików. Ładniutki. :) Podzielony jest na kilka części. Zaczynamy tradycyjnie od fluffu, by potem zagłębić się w poszczególne laboratoria. Mamy jedną ''nieprzypisaną'' inkarnację w postaci Kherisa, reszta bohaterów należy do poszczególnych frakcji. Są to odpowiednio:
1) SO 150 :Shamir
-Claudia Nessalith
- Sykho Volesterus

2)SO 38:Theben
-Athan Zakhil
-Ysis

3) SO 78: Eclipse
-Sasia Samaris
-Sin Assyris( jest asasynem, stracił zdolności strzeleckie!)

4) SO 58 :Cadwallon
-Salias Yesod
-Kayl Kartan
Potem lecą jednostki:klony,kusznicy,hybrydy alfa, strażnicy, skorizy, phemera alfa(pestki  :) ),phemera omega( inny rodzaj tychże),syhar sighthounds( dawne tygrysy dirza-dostały skrzydła i tak, tak, latają !  ;D), dasyatis evolution, nemesis evolution,aberration prime(popularna aberka dostała ragnarokową wersję toxic), dasyatis prime(lepsza wersja dajka),nefarius prime, scorpio (machina wojenna, alchemicy tyż bedo sczelać  ;D), cloning tank( a co, trzeba przecież wskrzeszać klony! :) )
Wreszcie opis artefaktów, czarów i litanii , po nim zaś opis jak pograć alchemikami w Cadwallonie.
Czego nie ma? Ano halabardników, Jadharisów, Keratisów, Centurusów, kawalerii, Rhazeema, Cyphera Lukhana , no i tytana alchemów. Sporo zostało do następnego podręcznika  :D
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Re: Nowe Gryfy i Alchemicy

Postprzez Spoonkat » 9 mar 2009, o 15:42

Zapytam tutaj, żeby nie zakładać osobnego tematu :D To jak to w końcu jest z tą konfrą, ona żyje, czy umarła na dobre, bo od rana przeglądam fora i na jednych piszą tak a na drugich inaczej... :( Jakieś 4 lata temu w to grałem z kumplami, nawet na jednym turnieju w łodzi byłem :D Teraz jakoś tak odgrzebałem stare figsy, a tam znalazłem Aberację i łuczników druńskich :P Może jest ktoś tutaj z Łodzi, kto by mnie poinformował, czy mamy jeszcze ligę i gdzie ( o ile jeszcze takowi są ) ludzie się spotykają żeby pograć ?
Spoonkat
private
private

Re: Nowe Gryfy i Alchemicy

Postprzez mdzi1 » 9 mar 2009, o 19:57

Na te pytania najłatwiej znajdziesz odpowiedzi na forum Mgły. Tam się pojawiają gracze w Konfrontację, stara i nową.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Poprzednia strona

Powrót do Konfrontacja & AT-43