problem ze stronką

Pytania, propozycje i uwagi na temat portalu...

problem ze stronką

Postprzez TaTaR » 2 sie 2006, o 10:30

nie wiem czy to tylko ja mam takie problemy czy wszyscy, ale jak mam na głównej stronie forum zaznaczone, że w dziale są nowe posty, a potem do niego wchodzę to tam już nie jest zaznaczone w których tematach.
To wina mojej przeglądarki czy forum?
TaTaR
sergeant
sergeant

problem ze stronką

Postprzez laurentius » 2 sie 2006, o 11:02

Forum jest na bieżąco sprawdzane na Mozilli Firefox 1.5 (przeglądarka zalecana) oraz Internet Explorerze 6.0 . Nie zaobserwowałem aby problem się pojawił. Na Explorerze obrazki mogą się ładować z opóźnieniem w związku z czym "haczyki" oznaczające nie przeczytane posty mogą się nie pojawić od razu. Najprawdopodobniej problem więc dotyczy przeglądarki.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

problem ze stronką

Postprzez laurentius » 5 maja 2007, o 09:48

Ponieważ zauważyliśmy ostatnio fatalne wyświetlanie forum na IE 6.0 przystąpiłem do naprawy tego stanu rzeczy. Bardzo bym prosił o zgłaszanie ewentualnych błędów działania/wyświetlania na sztandarowym tym produkcie Bila bo forum i portal sprawdzany jest w pierwszej kolejności pod Firefoxa i Operę.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Powrót do KONFEDERACJA.org - dla wszystkich