Nowy sezon JESIEŃ 2006

Pytania, propozycje i uwagi na temat portalu...

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez laurentius » 1 paź 2006, o 18:55

Ponieważ mamy nowy sezon proponuje następujące tematy w nowym półroczu:

1) Liga WM/H
Proponuję połączyń naszą ligę z ligą zorganizowaną w Łodzi (?). Bliz da się coś zrobić w tym temacie.

2) Liga MP/BC
Ponieważ istnieje już silna grupa graczy MP/BC proponuję zorganizowanie ligii MP/BC
Myślę, że ruszy od października. Być może uda się na to wygospodarować część funduszy na nagrody. Idealnie nadawałby się na to pomysł MichalKa na scenariusze do MP/BC.

3) Na najbliższym konwencie Wargamingowym "Pola Chwały" będzie można przetestować pomysł.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 2 paź 2006, o 08:08

No a co z turniejem MP?? Gadałem u nas w klubie możemy spokojnie korzystać z Jędrusia i stołow Legionowych, jedyne co musimy mie własne to tereny do gry. Myśle że jak co równiez czasem możnaby na Jędrusiach zrobić turnieje WMki.
Marcin
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez laurentius » 2 paź 2006, o 08:31

MP/BC
Proponuję zamiast turnieju MP... na początek zorganizować ligę...
Spokojnie wtedy dopracuje się terenki, a i przez to myślę że liczba grających wzrośnie.

WM/H
Ligę WM/H zrobimy międzygalaktyczną z wielkim finałem... (niebawem opracuję reguły) Myślę że master TaTaR mi w tym pomoze... :)
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Bliz » 2 paź 2006, o 08:32

laurentius napisał(a):1) Liga WM/H
Proponuję połączyń naszą ligę z ligą zorganizowaną w Łodzi (?). Bliz da się coś zrobić w tym temacie.

oczywiscie ze da liga WMa\hordy to bardo dobry pomysł sadze ze uda nam sie zebrac 4-6 osób i spokojnie grać

dzis jak wróce z pracy wieczorkiem to skrzykne towarzystwo i sadze ze od soboty bedziemy mogli ruszyc:lol:
Bliz
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez mdzi1 » 2 paź 2006, o 08:36

Panowie, Wielki Finał mógłby się odbyc w Krakowie na Krakonie- to okres ferii( przynajmniej w Małopolsce) , przy okazji można wziąc udział w całkiem niezłym konwencie w grodzie Kraka. ;)
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 2 paź 2006, o 20:04

Tak w konwencie który ma szanse sie nie odbyć. Ale jak co Legion będzie robił w ferie dużą impreze, znajdzie się miejsce również i dla Was
Marcin
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez mdzi1 » 2 paź 2006, o 20:24

Jeśli tylko będzie lepiej zorganizowany niż Arena... to mnie nie zrobi różnicy jak się nazywa.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez laurentius » 3 paź 2006, o 08:30

Nie odbędzie się Krakon to spróbujemy sami coś zorganizować. :)

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 3 paź 2006, o 09:39

A co tak naprawde na Arenie było źle zorganizowane Mdzi1??
Marcin
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez mdzi1 » 3 paź 2006, o 10:26

Cóż, mnie interesował konkurs malarski i był on zorganizowany fatalnie.Nie odbył sie o zapowiedzianym czasie, chodziłem po całej hali,żeby znaleźc miejsce w którym się odbyc miał, przeciągał się niemozliwie( przy niewielu wystawionych pracach!) . W końcu sędziowie zniknęli ( podobno wydrukowac dyplomy), no i wkońcu nie mogąc się doczekac ogłoszenia rezultatów pozabierałem swoje modele i wróciłem do domów. Nikt z organizatorów nie potrafił podac wyników, kiedy będą i czy w ogóle będą. Ja wiem, że to głownie impreza dla battlowców, ale jak już się urządza ten nieszczęsny konkurs to niech się odbędzie '' jak Pan Bóg przykazał".
Juz nie czepiam się ''orginalnych'' kategorii przez co uczestników było jak na lekarstwo...

Ale pewnie jak zwykle się czepiam...:rolleyes:
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 3 paź 2006, o 12:31

Nie wcale sie nie czepiasz, ja jestem jednym z tzw. malrzy mam kilka dyplomów na swoim koncie ale wogóle swoich prac nie wystawiłem, tak samo jak wilu innych "malarzy" właśnie dlatego że był to konkurs z kategoriami sterowanymi przygotowany chyba ze dwa dni przed turniejem tak że nikt juz niczego sensownego nie zdążył przygotować (tak na marginesie to mi się pomysł prawie podobał tzn lubie kategorie sterowane gdzie oprócz zdolności liczy się też interpretacja tematu etc. ). W naszym klubie rozgorzał klutnia odnośnie tego konkursu bo nie było komu zrobić, chciano zrzucić to na moje barki ale że organizatorzy zachowali sie ujmijmy to delikatnie niekulturalnie (Czarny jak chcesz żeby konkurs malarski był to sobie zrób...) wycofałem się z przedsięwzięcia pozostawiając ich z tym fantem. Zdecydowali co zdecydowali a jak zorganizowali, normalnie mają cwoje normalne do tego typu spraw podejście, niestety.

Ja jako jeden z członków Legionu mogę cię tylko przeprosić.
Marcin
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez mdzi1 » 3 paź 2006, o 18:18

Przeprosiny przyjmuję, chociaż właściwie nie masz za co przepraszac, skoro konkursu nie organizowałeś. Szkoda,że u nas w Polsce ta częsc hobby związanego z wargamingiem jest traktowana po macoszemu. A podobno w przyszłym roku ma byc pierwszy polski Games Day...
W każdym razie , jeśli nie będzie Krakonu to mam nadzieję ,że uda sie zorganizowac jakiś dobry konwent na jego miejsce.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 3 paź 2006, o 18:34

Zdradze rombka tajemnicy, chcemy zoganizować w trakcie trwania ferii zimowych a najlepiej również studenckich dużą impreze w Krakowie. Miała by to być ogólnie rzecz biorąc impreza wargamingowa z masterem WH40k, czellendżerem WFB i turniejami zarówno gier skirmiszowych jak Hordy czy warzone jak i hostorycznymi czyli MP/BC. Jako że zdaje się że w odpowiednim czasie będe w Polsce a nie jak w latach ubiegłych daleko z tąd to postaram się żeby ta impreza rzeczywiście byłą na poziomie.

A co do tej części hobby to to nie jest dokładnie tak pewni ludzie naprawde zrobili dużo żeby armie na stoach prezentowały sie ładnie (obostrzenia na masterach, ocena malowania, wymagania pomalowania całej armii) niestety czasem jeszcze organizatorą czy sędziom nie starcza samozaparcia czy czegoś takiego żeby oderwać się od systemu kolesiowskiego gdzie czasem przymyka się oko na ziomali.
Marcin
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez laurentius » 3 paź 2006, o 18:54

Mam jedno nadzieję że nie w Hali Tomexu :) Bo to już Krakowem bym nie nazwał... Bieganie zimą z figsami przez całe miasto, a później przez Hutę jakoś nie działa na mnie pociągająco :)

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 3 paź 2006, o 20:06

Jest jeszcze brana pod uwagę kandydatura hali w jakiejś wsi pod Krakowem o nazwie na K.

Ja w sobote miałem czekać na tramwaj 45min!! na szczęście złapałem stopa.
Marcin
private first class
private first class

Następna strona

Powrót do KONFEDERACJA.org - dla wszystkich