Nowy sezon JESIEŃ 2006

Pytania, propozycje i uwagi na temat portalu...

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez MichałeK » 4 paź 2006, o 05:45

a na ta wies dojedze sie bez napedu na 4 koła? :P
pozatym ja bym optował za impreza legionu nawet jakby był krakon, jakos mi sie niewidzi placic 30zl za turniej hord na ktory przyjdzie 6os, w strychu w tygodniu tez moge 3 bitwy zagrac :P przychód z batla i 40k z 2 dniowego konwentu i odpowednie ceny za wjazd na male turnieje spokojnie powinny pokrywac organizacje-tak jak w poprzednich arenach, jestesmy sami, nie gramy na korytazach itp...
MichałeK
corporal
corporal

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Marcin » 4 paź 2006, o 07:00

Robienie imprez podczepionych pod konwenty to porażka zawsze tak uważałem nie ma to większego sensu bo z jednej strony gracze chcą jak najlepsze warunki za jak najmniejszą cenę a organizatorzy chcą żeby zrobić na ich imprezie turniej najlepiej nawyższej klasy dając najgorsze warunki i każąc płacić krocie. Do tego dochodzi sprawa taka, że oni mogą sobie przesówać dowolnie impreze a my jesteśmy obostrzeniami nałożonymi przez Ligę WFB/WH40k.

Nie zapomne jedneje takiej imprezy we Wrocku. Ponieważ przyjechałem żeby się nie tłuc nocnym w piątek wieczorem musiałem zapłacić całą akredytację :( bo przecież wchodze na teren tunieju już w piątek, to nic że tylko po to żeby się kimnąć a i tak już dzisiaj żadnych imprez nie będzie. W dodatku na turniej przybyło zbyt mało ludzi żeby został zaliczony jako master (a miał nim być) no i graliśmy na korytarzu....
Marcin
private first class
private first class

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Nameless » 4 paź 2006, o 17:24

mdzi1 napisał(a):Cóż, mnie interesował konkurs malarski i był on zorganizowany fatalnie.

Coz, zapraszam na Bazyliszka do Warszawy. Turniej malarski jest tam pelnoprawnym wydarzeniem, a nie tylko dodatkiem do turniejow.

Czarny napisał(a):Zdradze rombka tajemnicy, chcemy zoganizować w trakcie trwania ferii zimowych a najlepiej również studenckich dużą impreze w Krakowie.

Prosze o informowanie mnie na biezaco :) Ew. informuj Vazhyla, bo z nim zdaje sie jestes w czestym kontakcie.

laurentius napisał(a):1) Liga WM/H
Ponieważ dostaliśmy jeszcze nagrody z JAMY proponuję połączyń naszą ligę z ligą zorganizowaną w Łodzi (?). Bliz da się coś zrobić w tym temacie.

Nagrody od JAMY? Czy ja o czyms nie wiem? Chyba mowisz o 2 blisterach od Gamestation.
O nagrodach od JAMY mozemy porozmawiac, ale nie chce przypisywac nam zaslug innych :)
Nameless
private
private

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez mdzi1 » 4 paź 2006, o 18:29

Niestety nie ma szans, bym mógł się wybrac na Bazyliszka, więc pozostaje mi uwierzyc na słowo.
Szkoda tylko,że w Krakowie jest pod tym względem tak fatalnie( bo nie dotyczy to tylko Areny).
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez laurentius » 4 paź 2006, o 18:53

Nameless napisał(a):Chyba mowisz o 2 blisterach od Gamestation.

Marketnig działa! Występ Jamy tak mi zapadł w pamięć, że podświadomie piszę wszędzie o Was. No coż ... gdybym gdzieś jeszcze palnął jakąś gafę to proszę mnie poprawiać. Często piszę swoje posty po ciężkiej pracy i zbieżność nazwisk może być nietrafiona ;)

Posty poprawiłem :) A skoro możemy porozmawiać o nagrodach to może jakąś przeznaczyłaby JAMA na międzymiastową ligę WMki i Hordes?? Liczba uczestników jest wszakże ograniczona (choć może będzie jakieś zaskoczenie) ale sprawa na pewno nie przejdzie bez echa... ;)
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Nameless » 4 paź 2006, o 19:40

prosze o pm czy maila z Wasza propozycja, zawierajaca opis imprezy/ligi, liczbe uczestnikow, itd. itp.
BTW - wszedzie o nas piszesz? Czyli gdzie? ;)
Nameless
private
private

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez laurentius » 4 paź 2006, o 20:28

Haha... sprawdziłem wszystko i już sprostowałem się :) nie wnikajmy już w tę kwestię.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Nowy sezon JESIEŃ 2006

Postprzez Nameless » 4 paź 2006, o 23:30

czekam w takim razie na oficjalna zapytanie o sponsoring ;)
Nameless
private
private

Poprzednia strona

Powrót do KONFEDERACJA.org - dla wszystkich