Podforum Anima Tactics

Pytania, propozycje i uwagi na temat portalu...

Podforum Anima Tactics

Postprzez TaTaR » 13 sty 2008, o 21:05

odkąd powstało podforum Anima Tactics mam straszne problemy z wchodzeniem na jego wątki. Ładują się one godzinę, albo wcale, moje odpowiedzi w ogóle nie chcą się pokazać itd. Przy czym wszędzie indziej forum działa mi doskonale.
Tylko ja mam takie dziwne problemy, czy jeszcze ktoś? No i co by sie dało z tym zrobić ewentualnie...
TaTaR
sergeant
sergeant

Podforum Anima Tactics

Postprzez maciak » 13 sty 2008, o 21:30

u mnie to samo...

Problem pojawil sie wczoraj-przedwczoraj, jak powstal watek z fotkami kart. Wczesniej wszystkie tematy otwieraly sie szybko.
Obrazek
maciak
sergeant
sergeant

Podforum Anima Tactics

Postprzez JakubT » 14 sty 2008, o 00:32

wiekszosc watkow w ktorych sa umieszczane fotki w normalnych rozmiarach maja ten problem :/
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Podforum Anima Tactics

Postprzez zim » 14 sty 2008, o 09:11

większość wątków, które są bardzo rozrośnięte i są w nich umieszczane fotki tak mają. więc postuluję aby nie tworzyć tak długich wątków i gry liczba stron zbliża się do dwucyfrowej - zamykać. nie wiem kto tam jest modem, ale niech to rozważy :)
zim
sergeant first class
sergeant first class

Podforum Anima Tactics

Postprzez laurentius » 14 sty 2008, o 09:28

Nie jest to wina długich wątków ale właściwie zdjęć które są ładowane podczas wczytywania się wątków. Im gorsze serwery i większe zdjęcia tym na załadowanie wątków trzeba dłużej czekać. Długość wątku nie ma takiego znaczenia. Proponuje zamiast wklejenia 1000 zdjęć dania linku do nich lub umieszczenia ich w galerii konfederacji. Wtedy będą wczytywały się bardzo szybko.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Powrót do KONFEDERACJA.org - dla wszystkich