Jak się rozruszać

Pytania, propozycje i uwagi na temat portalu...

Jak się rozruszać

Postprzez laurentius » 9 maja 2008, o 16:44

No chłopaki. Słyszałem, że się pustawo robi?! No co jest?
Już ja nie zaglądam to się nic nie dzieje.
Może pomyślimy nad jakimś działaniem prokonfederacyjnym? (Tylko nie znowu ja i Bu) ;)
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Jak się rozruszać

Postprzez mdzi1 » 9 maja 2008, o 17:04

Napomknąłem o 2 edycji konkursu malarskiego, na co ludzie stwierdzili, że fajnie było w zeszłym roku i temat zdechł.
A to ściąga ludzi i angażuje we wspólne przedsięwzięcie. Może spróbujemy zrobić imprezę cykliczną? Ruszyć też z czymś na kształt Summer Rampage z zeszłego roku.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Jak się rozruszać

Postprzez laurentius » 9 maja 2008, o 17:07

Jestem jak najbardziej za. Tylko potrzeba ochotnikow rozkrecenia imprezy.

Niestety ja przez najblizszy tydzien bede mial jeszcze czasu jak na lekarstowo. Ale miejmy nadzieje rozruszam formę... tudzież będę miał więcej czasu na granie.
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Jak się rozruszać

Postprzez JakubT » 9 maja 2008, o 17:49

Bu jako pressganger powinien poprowadzic Summer rampage bo bylo fajne i mi sie podobalo i chcialbym jeszcze raz :P konkurs malarski tez mozna odpalic no i jakis turniejek bylby dobry
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Jak się rozruszać

Postprzez Bu » 9 maja 2008, o 22:13

O Strychu można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest pustawo. Z 15 osób było w czwartek.

Swoją drogą, to spróbuj L może zreaktywować stronę, bo tam wieczna jesień nastała:)
Ja kiedyś próbowałem, ale na dłuższą metę nie daję rady.

Jeśli chodzi o PG to dziwne, ale na głównej stronie jakieś dziwactwo się wyświetla pod pozycją Kraków i zniknęły moje dane. No ale do forum Press Gangu dostęp nadal mam, więc będę wcześniej wiedział o co chodzi. W sumie to i tak nie ma znaczenia, bo Williams poproszony o nagrody daje dużo i chętnie, a mnie organizowanie takich akcji daje frajdę.

Tegoroczny odpowiednik Summer Rampage na pewno jakiś będzie, a jeżeli tylko nie zrobią tego w lipcu. Od sierpnia jestem w Krakowie i będę mógł działać. Ale to jeszcze kawał czasu przed nami.
I nie narzekać mi na brak różnych turniejów i innych szmerów bajerów, bo jak były to przychodziło po 3 osoby. Nic dziwnego, że straciłem motywację :)

Jeśli chodzi o konkurs, to na pewno nie przez forum trzeba to załatwiać. Lepiej do ludzi bezpośrednio się zwracać, a forum zostawić na informowanie o tym, co ustalono.
Pierwsze kroki już poczyniłem, a w zeszłym roku bardzo dobrze sobie daliśmy radę z Laurentiusem (i Ockhamem i Yaro i pewnie jeszcze kimś, o kim niegodnie zapomniałem), więc nie bardzo widzę sens angażowania większej ilości osób na zasadzie pospolitego ruszenia. Z tego tylko chaos się robi.
Bu
first sergeant
first sergeant

Jak się rozruszać

Postprzez mdzi1 » 10 maja 2008, o 11:54

Konkurs malarski nie był przeznaczony dla strychowiczów tylko dla wszystkich, więc wolałem zapytać się na forum co w tym temacie słychać. A nie słychać nic.
W związku z tym przyjąłem za pewnik, że w tym roku się nie odbędzie i przestałem nawet nudzić na ten temat, dopóki Laurentius się nie przypomniał z tematem o rozruszaniu działalności.
Na Strychu bywam tak rzadko, że raczej trudno coś mi w ten sposób załatwić. Skoro od dawna nie bywam i nie opłacam składek , tym niezręczniej jest mi tam bywać, nawet po to,żeby zamienić kilka słów z kolegami.
Poza tym po co jest to forum jak nie po to chociażby, żeby pytać o takie rzeczy?
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Jak się rozruszać

Postprzez laurentius » 24 maja 2008, o 09:05

Zgadzam się z mdzi1 :) i cieszę się, że na strychu nie jest pustawo. Wypadałoby więc rozruszać trochę forum. Ja niestety jestem ostatnio trochę niedysponowany i nie mogę w pełni zająć się organizacją imprezy (szczególnie takiej dużej).

Spróbuj zreaktywować stronę... hmm... Już straciłem nadzieję, że stronę da się zreaktywować. Aby zreaktywować stronę potrzeba byłoby mieć całe dnie czasu lub zgrany zespół kilku jak nie kilkunastu osób (w zależności od rozmachu przedsięwzięcia).

Niestety sam nie jestem w stanie tego zrobić a chętnych jak widzicie brakuje. Jednak może kiedyś zgłoszą się osoby chętne redagować stronę konfederacji. Zapisy nadal otwarte ;)

Na pewno chciałbym aby konkurs malarski odbył się i w tym roku... :)

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Re: Jak się rozruszać

Postprzez laurentius » 30 sty 2009, o 09:17

Nie wiem czy macie ochotę pobawić się jeszcze w redaktorów serwisu konfederacyjnego, ale jeżeli tak to proponuję następujące zasady. Zbiera się siedmiu wspaniałych (trzeba im zrobic dodatkową grupę - rangę i podforum na forum widoczne tylko dla tych osób) i każdy z nich ma za zadanie w jeden dzień w tygodniu napisać coś ciekawego na portalu lub zaprezentować jakąś ciekawostkę (np. pomalowaną właśnie przez siebie fiugrkę - z opisem). Jeżeliby byli chętni to proszę się zgłaszać w tym wątku do rozdysponowania są następujące dni tygodnia:
1) poniedziałek
2) wtorek
3) środa
4) czwartek
5) piątek
6) sobota
7) niedziela

Jeżeli będą chętni to od nowa ruszymy z portalem. Niebawem też dopracuję mój ligowy kalkulator więc jedna z tych osób mogłaby zająć się prowadzeniem statystyk ligowych i ich opisem na portalu.

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez Bu » 30 sty 2009, o 10:38

Mnie obojętne, więc rzuciłem kostką. A jak rzuciłem kostką, to oczywiście wyszło mi, że poniedziałek, nie? :D
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez TaTaR » 30 sty 2009, o 10:59

a tak z ciekawości: jaką kostyką rzuciłeś ? ;)
TaTaR
sergeant
sergeant

Postprzez laurentius » 30 sty 2009, o 11:07

No jak to jaką - wiadomo, Bu rzuca tylko 7 ścienną. Ale, że Ty TaTaR co wg legend masz wszystko jeszcze takiej nie masz... ;)

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez Bu » 30 sty 2009, o 11:22

TaTaR napisał(a):a tak z ciekawości: jaką kostyką rzuciłeś ? ;)

Olałem niedzielę :)
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 30 sty 2009, o 12:40

e, a to moze i ja tam bym cos pisal?
moga tez byc jakies tam felietony i inne pierdoly?
i rozumiem, ze trzymamy sie tylko figurek, co w naszym srodowisku oznacza WM/H i mniej wiecej to tyle.
No jakies wytyczne by sie przydaly i zeby byly znane nam dokladne ramy zainteresowan portalu.
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez Bu » 30 sty 2009, o 16:15

Ale przede wszystkim - to ma być systematycznie. Pamiętasz, jak jeszcze Zim pisał? Czasem niedużo, ale zawsze coś było.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez TaTaR » 30 sty 2009, o 16:44

Bu napisał(a):
TaTaR napisał(a):a tak z ciekawości: jaką kostyką rzuciłeś ? ;)

Olałem niedzielę :)

WAAAAŁYYYYYY!!!! :P :P :P
TaTaR
sergeant
sergeant

Następna strona

Powrót do KONFEDERACJA.org - dla wszystkich