Ofensywa PP w świecie karcianek

jak w tytule

Postprzez Bu » 19 mar 2007, o 19:28

Privateer Press to Release Card Game

Seattle, WA. March 19, 2007 - Today leading game publisher Privateer Press announced the release of a new card game. Infernal Contraption™, an infectiously fun card game for 2-4 players of age 12 and older, will be unleashed world-wide starting this summer.

In the game goblin mechanics race to assemble often-backfiring, nigh-uncontrollable magical machines. Through the strategic placement of arcane components like arcantric funnels, chthonic grinders, and entropic processors just to name a few, these crazy goblins risk life and limb to overcome the competition with the ultimate Infernal Contraption.

Designed by Matt Wilson, the award-winning designer of WARMACHINE® and HORDES™, Infernal Contraption features the same celebrated fast, intuitive game play found in all Privateer Press games. Illustrated by WARMACHINE and HORDES concept artists Chris Walton and Rob Hawkins, the game's brilliant full-color cards are lavishly designed and feature hilarious goblins racing to complete the construction of their maniacal machines.

"We are very excited to be releasing Infernal Contraption," said Matt Wilson, Creative Director of Privateer Press. "With both HORDES™ and WARMACHINE® running smoothly at full-steam, the development team has had time to explore new directions and develop exciting new games. Infernal Contraption is just one of many new offerings to come from Privateer."

Privateer Press, Inc. produces the award-winning tabletop miniatures game WARMACHINE, the hugely popular HORDES tabletop miniatures game, the award-winning Iron Kingdoms role-playing setting, and the Formula P3 hobby line. To learn more about Privateer Press, visit http://www.privateerpress.com/ or contact the president of Privateer Press, Sherry Yeary, at (425) 643-5900 or sherry@privateerpress.com.

Jakby ktoś nie wiedział, to już wie.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez mdzi1 » 20 mar 2007, o 08:02

Może być ciekawa i zabawna karcianka. Cieszy mnie,że nie wpakowali wszędzie jacków i całej reszty WM/Hord robiąc pseudo-strategię w rodzaju War Cry. Poczekam na więcej informacji a zwłaszcza na arty, ale nie mówię karciance '' nie''.
Dobra karcianka nie jest zła. :)
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez MichałeK » 9 cze 2007, o 17:19

mdzi1 napisał(a):Dobra karcianka nie jest zła. :)

pod warunkiem, że jest zrobiona do zabawy, a nie do zjadania kasy!
kazdy zna magica i wie jak to działa. Do GW moge odwołać sie do herezji, gdzie kolega złozył dek na komonach i troszku ankomonach(głownie ze startera) i wygrywał tym turnieje! Bo myslał, bo dobrze skombował tanie karty... niestety zaraz potem zrypali tą gre :-)
MichałeK
corporal
corporal

Postprzez Bu » 10 cze 2007, o 12:28

To nie będzie Collectible Card Game, tylko coś w rodzaju "Spadamy" (bo to jest karcianka, nie?)rodzimej produkcji. Gobbery budują maszyny i potem się coś pewnie z nimi dzieje.
Swoją drogą - co za pomysł, żeby płacić złotówkami za przydatność danej karty w grze... Dobrze że już sobie odpuściłem na początku liceum, bo CCg są droższe od figurek ;o
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez mdzi1 » 26 lip 2007, o 15:17

Dziś premiera nowej karcianki. Obejrzałem i ... bardzo mi się spodobała. :)
Po prostu sam fun. Bardzo orginalne i ciekawe rozwiązania, komiksowa grafika i masa humoru. To wszystko w niekolekcjonerskiej grze za całkiem przyzwoitą kasę.
Mam nadzieję, że trafi do Polski.

http://www.privateerpress.com/infernalc ... n/play.php
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez MichałeK » 26 lip 2007, o 19:22

Nie znalazłem informacji o cenie, ale zapowaiada sie naprawde fajna zabawa :D
Arty miażdżą system :-)
MichałeK
corporal
corporal

Postprzez mdzi1 » 27 lip 2007, o 13:18

21,99 $. Pytanie brzmi-po ile będzie w Polsce ? ;)
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez estro_pajo » 26 sie 2007, o 18:34

a bo ja pytalem juz Bu ostatnio i on pokrecil nosem, ale moze ktorys z Was chlopaki mialby ochote na Infernal Contraption?
Bo tutaj w takim sklepiem maja i chodzi to to po 21 dolcow i po robocie kiedys moge tam wpasc i w pazdzierniku przywiezc. Wiem, ze to nie najwczesniej, ale jak w polsce ma to byc po 100pln i nikt nie bedzie chcial sie wykosztowac, to moze tak by to mialo jakis sens?
Ja jestem nawet zainteresowany...
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez mdzi1 » 26 sie 2007, o 18:58

To weź egzemplarz dla mnie. Gra będzie świetna i jajcarska. W sam raz na szybką partyjkę dla zapracowanego zwykle człowieka. No i to karcianka niekolekcjonerska.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez laurentius » 27 sie 2007, o 08:52

Oj estro - czuję że tam sklep wykupisz ;). Ja też w sumie byłbym chętny... Nawet ot tak dla kolekcji :)
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez MichałeK » 30 lis 2007, o 17:57

no i kupił to ktoś? chciałbym zobaczyć kiedyś :-P
MichałeK
corporal
corporal

Odp: Ofensywa PP w świecie karcianek

Postprzez west » 21 sie 2008, o 12:38

wlasnie,

EP, moze masz tam gdzies kolejny sklep z tym? tez bym sie pisal, jesli to jest cos ala 'spadamy' czyli raz kupisz sie bawisz i nie przegrywasz z cieniasem, ktory po prostu ma wiecej kasy:)
Obrazek
fully painted searforge 18/35 (51%)
fully painted cygnar 3/8 (37%)

"...bo ja nie jestem zbyt inteligentny..." Estro Pajo
west
corporal
corporal

Postprzez Fluffy » 21 sie 2008, o 14:03

To ja też poprosze egzemplarz :)
Fluffy
private first class
private first class

Postprzez laurentius » 31 sie 2008, o 19:55

A mgła tego czasem nie sprowadza? To chyba nie jest jakiś specjalny produkt, którego nie można byłoby dostać. Swego czasu widziałem nawet na cytce.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez mdzi1 » 3 wrz 2008, o 17:43

Faktycznie, jakoś nie zauważyłem , że się pojawiła na Mgle.Może zamówię , żeby pograć z Martą jak znudzi się Pokemonami. ;)
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Następna strona

Powrót do Karcianki ogólnie