WH40k - ktoś chętny ?

forum Warhammer 40k, www.gamesworkshop.com

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez laurentius » 14 maja 2006, o 10:43

Podstawkę mogę Ci załatwić w okolicach 16 zł. A w empiku kosztuje 19,90 (oryginał bez dodatku WA). Sam dodatek to około 40-kilka złotych. Ale pewnie niebawem też stanieje :)

Ja podstawkę mam oryginalną więc po sieci mogę pykać od czasu do czasu :)
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez zim » 14 maja 2006, o 10:48

no na allegro, są za 60 te bundle packi (czy jak to się tam zwie). także jak tylko się nieco finansowo odkuję, to na pewno sobie sprawię :D
zim
sergeant first class
sergeant first class

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez Kuba » 28 maja 2006, o 20:57

ja jestem hętny ale i konieczne jest wprowadzenie mnie w zasady bo są hęci i są figurki ale nie ma pojęcia o zasadah
-apropos mam małą grupke tau fire worriorów i właśnie ich męcze farba;P
"Gobbos fer dinner! Gobbos fer tea! Gobbos when u want'em! Gobbos for me!"
Kuba
private
private

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez laurentius » 29 maja 2006, o 08:28

Oooo to zanim zaczniesz grywać w 40tkę to polecam zagrać sobie tymi tauami w Necromundę... (10ciu wystarczy + jakiś boss). Ja mam pół paczki Krootów (niesklejeni, niepomalowani) na zbyciu jakby Cię interesowało...
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez Kuba » 29 maja 2006, o 13:18

no mnie by bardzo interesowało tylko pytanie po ile bo kasą nie śmierdzę niestety:(
no z hęcią ale na tyh systemach to się totalnie nie znam..
ale jakby "ktoś" hętny się znalazł żeby mnie w nie jako tako wprowadzic to czemu nie ;)
"Gobbos fer dinner! Gobbos fer tea! Gobbos when u want'em! Gobbos for me!"
Kuba
private
private

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez mdzi1 » 5 cze 2006, o 13:44

Pytanie z głupia frant? Masz Laurentius zasady do ostatniej edycji W40K?
Jeśli tak, to przynieś mi we czwartek. Czy w Necromundzie można wystawic tylko gangi, czy są tez zasady dla ras obcych, np. Tau czy Eldarów?
mdzi1
master sergeant
master sergeant

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez Grzegorz » 14 cze 2006, o 12:11

Grzegorz
private
private

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez laurentius » 14 cze 2006, o 12:21

Jeśli chodzi o necromundę to jest ona "wyważona" pod gangi czysto ludzkie i tylko takie przewiduje się w zasadach. Ponieważ jest ona zgodna z WH40k możnaby pokusić się o wystawienie innych gangów. Były takie przypadki jeśli chodzi o orków. Jednak muszą być tu dodatkowe obostrzenia jeśli chodzi o takie przypadki aby zachować równowagę w grze. Pod powyższym adresem można znaleźć wszystkie podręczniki do Necromundy.

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez Grzegorz » 14 cze 2006, o 14:14

Z dostaniem figsow jest niewielki problem ale mozna szukac na allegro.
Grzegorz
private
private

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez laurentius » 14 cze 2006, o 17:06

Fajny gang można zrobić z dowolnych figsów firmy GW, urbanMAMMOTH lub figsów do Infinity... jest szerokie pole do popisu. Mój złożony jest praktycznie w całości z Catachanów... nie trzeba (wręcz odradzam) kupowanie figurek dedykowanych do Necromundy.

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez mdzi1 » 14 cze 2006, o 19:50

Ok, jak coś odpowiedniego mi wpadnie w ręce to może coś sklecę. A co z tymi orkami, nic na ten temat nie znalazłem na stronie, a te akurat figurki mi się podobają z GW?
Jeśliby się dało coś z nich zmontowac to mógłbym kupic pare plastików.
Imperial Guard mi nie leży, więc nie będę ich kupował nawet za grosze. Infinity ma świetne figurki, ale póki co nikt nie sprowadza, więc nie biorę ich pod uwagę( no i wyszłoby to sporo drożej).
mdzi1
master sergeant
master sergeant

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez Grzegorz » 14 cze 2006, o 19:55

laurentius: Coz, kwestia wyboru. Ja wole kiedy figurki ktore widze sa takie jak powinny byc a nie zamienniki. I to samo dotyczy malowania - gram tylko pomalowanymi. Lapki mie swierzbia zeby wystawic nekromundowych Enforcersow ale niestety nie mam czasu by ich skonczyc malowac i czekaja w kolejce.
mdzi1: Skoro nie ma orkasow to nie mozna grac. Zachecam Cie do zainteresowania sie Gwardia - mam ich kilka na kilka tysiecy pkt imozna cos wybrac.
Grzegorz
private
private

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez mdzi1 » 14 cze 2006, o 20:30

Cóż poradzę kiedy akurat Gwardia mi się nie podoba. Jak GW bardziej się postara (wątpię , bo lepiej chyba nie potrafią) to może... ;) Jak zgadujesz pewnie, nie jestem miłośnikem figurek spod znaku GW, choc 40K i tak mi bardziej leży niż Battle. Chociaż kiedy już sie zaczynam napalac na 40-kę(klimat fajny) to wypuszczą taką ohydę jak Chaos Terminator Lord... No i ta cena, zdecydowanie przeginają...
mdzi1
master sergeant
master sergeant

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez Grzegorz » 14 cze 2006, o 21:04

No skoro jedna figurka Ci przeszkadza to nie bede zachecal. Trudno zeby wszystkie byly jednakowo dobre. Ja osobiscie nie narzekam - lubie grac w WH40K to kupuje figsy i gram. Warzon mi sie nie podobal to nie kupowalem figurek i nie gralem. Jest tyle systemow ze cos znajdziesz.
Grzegorz
private
private

WH40k - ktoś chętny ?

Postprzez mdzi1 » 14 cze 2006, o 21:16

To był tylko przykład. Uważam ,że za kasę którą trzeba wydac na W40K można sprawic sobie ze trzy ciekawsze gry skirmishowe. Figurki to zawsze kwestia gustu.
Problem w tym,że nie tak łatwo znaleźc coś ciekawego w sf. Jak na razie jestem w połowie drogi, tzn w steampunku-Warmachine. Mam ochotę też wejśc w DA, lubię Broma i postapokaliptyczne klimaty.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do WH40k i inne gry GW