Chaos

forum Warhammer 40k, www.gamesworkshop.com

Chaos

Postprzez mdzi1 » 19 lut 2008, o 04:53

Nowe figurki w całej ,obrzydliwej,krasie... ;)
http://warseer.com/forums/showthread.php?t=128310

Ogary mi się nie podobają,wyglądają jak z 3-edycji,jakieś takie staroświeckie.Fajne są demonetki i juggernaut. Co do demonów Nurgle to sam nie wiem- jakieś takie żałosne, chociaż palankin ma w sobie potencjał.Chociaż na tle HD to wszystkie one są takie...niepoważne? :P
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Chaos

Postprzez Bu » 19 lut 2008, o 10:06

Hmm, modele są jakie są, do helldorado to faktycznie nawet się nie zbliżają jakością. Ot, taka sztampa, że demony są czerwone, kopyciaste i mają rogi. Jeśli miałbym wskazać coś, co mi się podoba, to ten rycerzyk Khorne'a i ewentualnie jeszcze ten szarżujący nosorożec z filmu 300 - nawet tak samo pochylony.
Natomiast nie wiem, czy to zdjęcie czy tak naprawdę wyglądają, ale są one tak dość cienko pomalowane. Chociaż z tego co zrozumiałem, 'Eavy Metal maluje tak, jak się powinno na tabletop, żeby mieć całą wielką armię skończoną i nie zwariować.
Bu
first sergeant
first sergeant

Chaos

Postprzez estro_pajo » 19 lut 2008, o 11:43

Demonetki fajne sa.
Te od nurgla nie takie znowu gorsze, fajniejsze od tych poprzednich, ale reszta to baaardzo slaba, ale nawet nie ruszona (jak te biegajace psy-przeciez ja je doskonale pamietam i wygladaly identycznie)
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Chaos

Postprzez Xerxes » 19 lut 2008, o 16:30

Wszystko ładne. Te nurglickie brzydkie dość ale to ich specyfika, nie trafiają do mnie. Khornickie cuda bardzo apetyczne :)
Xerxes
private first class
private first class

Chaos

Postprzez PiMP.paranoia » 25 lut 2008, o 20:29

Wszystko piknie tylko ze jak zwykle* pewnie niegrywalne.
Nacuduja teraz ze glowa mala a i tak znajac zycie okaze sie to w ogole nieskuteczne, bo skinki i tak zapluja a bolce elfow zastrzela, ot co!=]
A swoja droga to GW team mnie zaskakuje co roz swoimi pomyslami ale przynajmniej sie cos dzieje. WFB glupieje a WH40k normalnieje =)
PiMP.paranoia
private
private

Chaos

Postprzez MichałeK » 27 lut 2008, o 09:38

Psy wygladaja ciekawie, ale przypominają mi bardziej jednostke lizardów :P reszta słaba...
MichałeK
corporal
corporal

Powrót do WH40k i inne gry GW