Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....

Czyli wszystko to co nie mieści się w ... powyższych forach.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....

Postprzez Tadeusz Czerwiński » 29 wrz 2010, o 18:50

Jak już pewnie zauważyliście, od jakiegoś czasu, do W-wy przeniósł się Estro, a wraz z jego odejściem przestał bywać w miejscach publicznych tzw Bu.
Od pewnego czasu coraz częściej słychać pogłoski że Estro i Bu to jedna i ta sama osoba.
Z mojego skromnego doświadczenia nie do końca jest to prawda.....
Myślę że Bu to albo hologramowy osobnik pojawiający się (aktywowany) przez Estro dla odwrócenia uwagi, albo wynajęty aktor. Załóżmy że jest to wynajęty aktor (taniej i bardziej wiarygodnie).
Z jakiegoś powodu podczas publicznego wystąpienia Estro w W-wie na lokalnym turnieju nie był tam obecny Bu. Więc albo hologram się zapsuł (ah miałem odrzucić wersję z hologramem), albo aktor nie zgodził się pracować w W-wie.
Ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie, gdzie można spotkać aktora występującego jako Bu, proszony jest o dostarczenie go ŻYWEGO na Strych w celach wykorzystania jako królika doświadczalnego do rozgrywek w WM.
Tadeusz Czerwiński
sergeant first class
sergeant first class

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....

Postprzez estro_pajo » 30 wrz 2010, o 18:23

No ale przeciez nawet aktor ma prawo do urlopu!
Zaharowalibyscie czlowieka na smierc...
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....

Postprzez Bu » 11 paź 2010, o 15:49

Ej, no ale ja zawsze mam letni okres karencji figurkowej. Raz w życiu tylko przychodziłem do Smoka w wakacje, a tak to wraz z przełomem lipca/sierpnia wymiera we mnie zainteresowanie figurkami.

W tym tygodniu zamierzam się zaaktywizować, chociaż ciągle nie dostałem eDeneghry.

Buziaki.
Bu
first sergeant
first sergeant

Powrót do Inne