elektroniczne zabawy konfederatów

Czyli wszystko to co nie mieści się w ... powyższych forach.

elektroniczne zabawy konfederatów

Postprzez estro_pajo » 30 wrz 2008, o 04:11

Halo panowie,
bo my tu ciagle te figurki i figurki, a przed moim wyjazdem ze zdziwieniem odkrylem, ze niektorzy ze Strychu jakies konsole w domach maja. Pamietam, ze z Jakubem z raz jeden wieczor pogadalismy sobie o tytulach na PS3 i co tam jeszcze jest i potem to wszystko jakos siadlo. Niedawno zboostowalem sobie kolekcje swoich tytulow i pomyslalem, ze moze warto wrzucic na forum liste z tym co mam, bo chetnie niektorym zloil bym posladki online, posiedzial kiedys w weekend u kogos (Eye Of Judgement!), czy u mnie przy czipsach i telewizorze, albo pozyczyl to, czy tamto.
Licze na to, ze wy pojdziecie w moje slady i zrobimy z tego tematu oficjalny 'Watek Gier Video' :)

No to na PS2 (co chodzi mi przez b/c) mam:
-God Of War 2
-Metal Gear Solid 3
-Resident Evil 4
-Soul Calibur 3 (dwoch graczy na raz)

Na PS3 mam:
-Tekken 5: DR (dwoch graczy na raz i online)
-Resistance (co-op na split i online)
-Motorstorm (online)
-Virtua Fighter 5 (dwoch graczy na raz; moj ulubiony fighter!)   http://www.gametrailers.com/player/17164.html
-Uncharted: Drake's Fortune (tylko single)
-Condemned 2: Bloodshot (online)
-Soul Calibur IV (dwoch graczy i online)
-Devil May Cry 4 (tylko single)
-BioShock (tylko single) –czekam jeszcze bo mam pre-order, a premiera 24.X
-WipEout HD (dwoch na raz i online)

Mam tez latwy dostep w prawie kazdej chwili do:
-Army Of Two (dwoch na split i online)
-Kane & Lynch (dwoch na split)
-Marvel Ultimate Alliance (do czterech graczy na raz, ale mam tylko dwa pady w domu)
-Ratchet & clank: Tools Of Destruction (bodaj jeden gracz, ale nie wiem, bo jeszcze nie probowalem)
-Assasin's Creed (single)
-GTA 4 (single + online)

Jak ktos tez ma PS3 to niech znajdzie mnie przez friendsow – dodawac mi tam estro_pajo bo zabije!

Czasem tez na PC lubie pobawic sie online w:
-CS: Source
-Day Of Defeat: Source
-Team Fortress 2

Ale z tymi tytulami, to gram tylko jak ktos znajomy chce sie ze mna pobawic, bo samemu to nudy... Na STEAM jestem jako kuciszek.

W sumie to chyba wszystko wymienilem i ta lista nie powinna sie zbytnio zmienic przez najblizsze 9 miesiecy (gram ledwo dwie-trzy godziny w tygodniu, jak nikt mnie nie odwiedza, wiec kazda jedna gra starcza mi na lata ;)), z tym wyjatkiem, ze w okolicy swiat moze mi wpasc Fallout3 (jak nie bedzie z niego Oblivion ze spluwami), Resistance 2, albo Motorstorm 2. Wszystko zalezy od mojego nastroju tej zimy i recenzji.

I to tyle, jak ktos chetny na zabawe online, to niech da znac.
A teraz Wy!
Ostatnio edytowano 6 paź 2008, o 11:55 przez estro_pajo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Odp: elektroniczne zabawy konfederatów

Postprzez laurentius » 30 wrz 2008, o 06:20

1) Nie krzyczymy w nazwach tematów. Inaczej mówiąc nie używamy samych dużych liter.

2) No ja też jestem fanem gierek komputerowych. Kiedyś myślałem, żeby założyć osobne forum dla gier komputerowych. (?)

3) Ostatnio jednak pogrywam praktycznie tylko w gears'a z takich onlineowych wybryków. Kusi mnie też Europa Universalis (ponoć jedna z najlepszych strategii). Ale pewnie musiałbym przeciwnika szukać co najmniej tyle co do Medievala II.

4) Konsoli nie mam i raczej mieć nie będę.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez mdzi1 » 30 wrz 2008, o 14:08

Mam sporo gier konsolowych ,od PS One po PS3.Pełna lista byłaby zbyt długa więc podam tylko te z ostatniej maszynki Sony:
Uncharted: Drake's Fortune, Eye of Judgement,Rachet&Clank:Tools of Destruction,, Devil May Cry 4,Assassin's Creed,The Elder Scrolls IV:Oblivion,Civilization:Revolution.
Jakby ktoś miał Shadow of Colossus do pożyczenia albo Valkyrie Profile 2, byłoby super!
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez estro_pajo » 30 wrz 2008, o 23:12

O tak, Shadow Of The Colossus sam bym chcial! Juz od dawna przymierzam sie do kupna, ale z nieznanych mi przyczyn ta gra jest ciagle kosmicznie droga! Nawet pre-owned, czy to sprawdzam w Anglii, czy w Polsce, to zawsze cena krazy kolo 180 zlotych... No do ciezkiej cholery!

A o Valkyrie Profile nigdy nie slyszalem...

PS dlaczego z kazdym moim nowym postem post count spada mi o 5-8 i tak przez 3 dni jestem z 30 do tylu? Dziwne rzecz sie tu dzieja, nawiedzony forum mamy?
Ostatnio edytowano 30 wrz 2008, o 23:14 przez estro_pajo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez laurentius » 1 paź 2008, o 06:09

PS dlaczego z kazdym moim nowym postem post count spada mi o 5-8 i tak przez 3 dni jestem z 30 do tylu? Dziwne rzecz sie tu dzieja, nawiedzony forum mamy?

Od kilku dni, robię pewne porządki na forum i stare nieaktualne wątki lecą do kosza. Stąd spadają statsy ;)
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez estro_pajo » 6 paź 2008, o 11:57

ok, wiec juz oficjalnie sprawdzilem i juz wiem, ze online na PS3 jestem estro_pajo.
Do tego do listy jakos magicznie dodal mi sie WipEout HD – bardzo, bardzo smaczny!

PS mam juz jedno trophy! Jupi! Do dzisiaj nawet nie wiedzialem, ze cos takiego na PS3 mamy... Lol :D

EDIT
mdzi1 juz mam! Jeszcze Jakub i Bu i mozemy zaczac cos kombinowac online... Ktos jeszcze?
Zeby was zachecic to krotka historyjka – gram sobie w SC4, zeby unlockables jakies zdobyc i nagle pojawia sie okienko, ze mam PM od mdzi1. To wchodze do in-game XMB, czytam msg, odpisuje i wracam do gry. Potem gram w DMC4 i pojawia mi sie okno, ze mdzi1 tez gra w DMC4 i wlasnie skonczyl jakis tam level i zdobyl accomplishmenta. Az fajnie mi sie zrobilo...
Jak widac fajnie sie 'znac' na ps3 network... (musze zrobic eStrykera do SC4 :P)
Ostatnio edytowano 7 paź 2008, o 22:42 przez estro_pajo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez JakubT » 9 paź 2008, o 09:39

hello

moj psn id to :  VELRYS

z gierkow to mam na 2 :

GoW
GoW2
FF XII
Suikoden V?
DMC 3

Ps3 :
Oko
DMC 4
VF 5
MotoStorm
Hevenly Sword

chce zapodac Lego Star Wars i LBP no i sciagam demko Sonaty coby obczaic . moze byc niezla. tego wipeouta tez bym obczail bo pamietam jak giercowalem na ps1. No i oczywiscie Darksiders i GoW 3 a pozniej to sie zobaczy
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez estro_pajo » 9 paź 2008, o 10:22

To ciekawe rzeczy tu piszesz, bo jak masz VF5 to nareszcie bede mogl zagrac z kims kompetentnym :P (choc przez brak online trzeba bedzie sie przespacerowac).

LBP nigy nie rozumialem, jakos nie do konca lapie samej ideii...
WipEout naprawde warto, zwlaszcza, ze niedrogo a gra bogata w content. Gralem kiedys tam dawno w wersje na ps1 i tak jakos z potrzeby eye-candy, szybkosci i agresji kupilem i jestem zadowolony.
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez Bu » 12 paź 2008, o 22:06

Ja to mam PS3 już jakiś miesiąc. Na razie jest Uncharted, Heavenly Sword, Soul Calibur IV oraz NHL09. Na całym tym psn to próbowałem się zapisać jako Bu, ale dla ułatwienia dodałem krótki opis i wyszło BuMegaMistrz. Polecam się.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 18 paź 2008, o 16:34

chyba mega-lamza...

W SC4 zrobilem ostatnio bardzo udanego Sword Knighta (Cervantes–maja w koncu po dwa miecze w WM...) i Jezusa w czerwonych podwiazkach (ladnie je widac, gdy skacze, albo robi wykrok  :P). Fajne rzeczy, a to dopiero poczatek jest! (mam moze z 30% eq)

Pisze jednak teraz glownie do Jakuba, bo przez jakis czas jeszcze na siebie nie wpadniemy, a wykazuje on zainteresowanie WipEoutem HD. I slusznie!

http://www.gametrailers.com/player/41687.html

Pamietajcie jednak, ze na filmiku jest gameplay z PS3 i z PSP, wiec nie piszcie, ze graficznie slabo :)
Gra jest piekna i wchodzi gladko. Mi tam sie bardzo podoba! Do tego mozna wrzucac muzyke na PS3 i uzywac jej jako soundtracku i co smieszne to w zone-mode, gdzie otoczenie sie dynamicznie zmienia, kolory i efekty beda dzialaly jak visualizer do wybranej sciezki! I to jest cos!

Jakos sie umowimy kiedys u mnie na pokaz WO HD, co bym mial z kim online grac :)
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez mdzi1 » 18 paź 2008, o 17:29

S4 trochę za drogie jeszcze ,ale już możecie zobaczyć moją listę osiągnięć w Uncharted :).
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez estro_pajo » 18 paź 2008, o 18:19

wlasnie przed chwila ja ogladalem – impressive! To wszystko to dzisiaj natlukles jak moja msg dostales?

Najbardziej interesuja mnie te czarne trofea... za co one? Bo condition maja ukryte.
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez mdzi1 » 20 paź 2008, o 07:21

Prawie wszystkie natłukłem jednego dnia ,przechodząc Uncharted na zmianę z żoną  ;D
Właściwie to nie wiem za co są te czarne, może za 50 kills określona bronią? Na pewno 2 trofea dostaje się za ukończenie gry w trybie normal-od razu zalicza easy...  :D Gierka jest miła do takich zabaw , bo zlicza wiele rzeczy: od znalezionych skarbów, przez headshoty po takie cudeńka jak zestrzelonych w zwisie z krawędzi  ;D
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez Bu » 20 paź 2008, o 22:06

Cholera to ja to na zmianę przechodzęz bratem już drugi raz i nie mam ani jednego! Trzeba paczować.

Jakoś mnie ten Wipeout nie pociąga... Pewnie, wyścigówki fajne itd., ale jest tyle fajnych rzeczy, które wolałbym najpierw nabyć, że jeszcze poczekać muszą.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 27 paź 2008, o 20:55

a teraz ja sie pochwale – wezma popatrza na trofea Ukaszka w Uncharted  8)
Gre dzisiaj skonczylem na hard i wcale tak hard nie bylo. Najwiecej problemu sprawialy mi niektore platformersy, a same strzelaniny szly jak po sznurku. Caly etap z undead spaniards przeszedlem... za pierwszym razem bez zgrzytu! Od poczatku do konca! Too easy... (na szczescie jednak sa takie gry jak God Of War gdzie hard jest HARD. Podobno DMC4 jest nielatwy, wiec zaczalem gre na normal, zeby ja wyczuc, ale jak dobrze pojdzie, to potem jade na very hard  :P ) Teraz sprobuje na Crushing i zobaczymy jak to bedzie. Ciesze sie na to, bo bonusy fajne mi sie odblokowaly, i taki next-gen filter jest fajny i pare innych dodatkow! Replay value jest!

@mdzi1
jak ty te wszystkie trezursy nalapales? Kurde, ja pojecia nie mam gdzie one moga byc...

@Bu
ty tam sie pochwal, ze czas naginasz w TimeShift... Chetnie zagram! Potem sie wymienimy, BioShock za TimeShift, co?

BTW moj 'Je$u$ 3000' w SC4 czeka... (do wszystkich innych – zrobilem w SC4 postac o imieniu Jesus, ale to imie jest... zbanowane! lol, musialem zmienic na Je$u$–takie jaja...)
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Następna strona

Powrót do Inne