elektroniczne zabawy konfederatów

Czyli wszystko to co nie mieści się w ... powyższych forach.

Odp: elektroniczne zabawy konfederatów

Postprzez mdzi1 » 28 paź 2008, o 05:24

Nie ma innej drogi jak tylko myszkować gdzie się da. Wytłuc wszystko na planszy a potem zbierać co tam jest. A czasem odwrotnie, bo nieraz wskakują filmiki i akcja gna dalej i już nie ma powrotu.
W takim razie muszę zagrać na hard i też poprawić swój ranking. ;D
Szkoda, że w Assassinie nie ma trofeów, nawet za znalezione flagi... :'(
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez estro_pajo » 28 paź 2008, o 07:17

No wlasnie, szkoda, ze nie kazda gra je ma...
Eg przeciez DMC4 ma swoje osiagniecia i system rankingowy, Conemned2 ma swoje rewards i Resistance tez... Jedyny problem w tym, ze firmom nie chce sie wydac jednego malego patcha, ktory by dodawal ich nagrody do trofeow Sony... (jak zrobilo eg Naughty Dog).
Wiekszosc z tych multiplatformowych gier ma te swoje wewnetrzne rewardy i na X360 one dodaja sie do tych ichnich trofeow, a na Sony nikt nie chce tego poprawic, by tez tak bylo. TimeShift ma swoje osiagniecia, a Bu jakos nie ma tego na liscie trofeow...

Jedyny plus w tym, ze prawie wszystkie nowe gry juz takie cos maja. GTA4 dostalo ostatnio patcha z trofeami, kumpel kupil FarCry2 i trofea sa i Falout tez bedzie je mial...

Te pucharki to niby nic wielkiego, ale jesli jest to tak rozwiazane jak w Uncharted to naprawde chce sie grac raz jeszcze!

PS i SC4 tez ma achivementy swoje co sie nigdzie nie dodaja... A cholera!

PS2 mdzi1 – ty nie graj na hard, tylko na crushing  ::) bedziemy przechodzic rownolegle i zobaczymy kto, gdzie sie zatnie  :P
Ostatnio edytowano 28 paź 2008, o 07:21 przez estro_pajo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez Bu » 28 paź 2008, o 09:20

@Bu
ty tam sie pochwal, ze czas naginasz w TimeShift... Chetnie zagram! Potem sie wymienimy, BioShock za TimeShift, co?

http://pl.youtube.com/watch?v=IuN1QICSI ... re=related

Z tego filmiku wychodzi, że jestem Skilled, w porywach z przebłyskami na Master. Jeden z takich przebłysków - zatrzymałem czas, wskoczyłem do pędzącej ciężarówki, wystrzelałem wszystkich w środku, po czym przejąłem karabin maszynowy zamontowany na ciężarówce i wystrzelałem nią wszystkich bandziorów. Mam też taki ulubiony trik, że najpierw patrzę jak się dziady ruszają i gdzie biegają, potem przewijam czas do momentu, kiedy byli ciasno zgrupowani, zatrzymuję i rzucam granat/rakietę w sam środek.

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że gra jest przez to łatwa jak szanowne damy, które stoją po 22 na placu Matejki, ale jeżeli się nie kombinuje z czasem, to jeden, góra dwóch kolesi może gracza szybciutko posłać do piachu. A zwykle są ich dziesiątki.

Fajna gra, chociaż mam wrażenie, że pod koniec wytraca trochę tempo.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez mdzi1 » 28 paź 2008, o 14:05

Ja mam asa w rękawie, więc szykuj się na twardy bój  ;D 

mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez estro_pajo » 4 lis 2008, o 11:05

looool!

http://www.gametrailers.com/player/42291.html

Don't hassle the Hoff ;)

A RA to dla mnie bomba! I muzyka zawsze byla pierwsza klasa! (Frank Klepacki FTW – najlepszy na kolazowke :))
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez estro_pajo » 12 lis 2008, o 21:32

Nooo, to teraz sam ze soba gadam  ::)
No ale bump musi byc.

Kochaneczki moje, 14 listopada bedzie premiera nowego CoD:World At War i sam sie sobie dziwie, ale inwestuje!
Ma coop kampanie, ma coop nazi-zombie minigame (cos jak bunkier z pierwszej AvP! Bring it on!) ma dobry multi – ja chce!
Mam juz jednego kolege z ktorym bede meczyl cooperative i moze ktos jeszcze jest chcetny? Kampania i nazi-zombie jest do czterech graczy na raz wiec kto chetny niech sie zapisuje. Az sam chyba kupie blutooth headset, zeby komunikacja byla :) W dniu premiery cena zlotowkowa w Anglii to bedzie ok. 170-180 zlotych (39 funtow), ale moze bedzie jeszcze gdzies troche taniej, sie rozejzymy. Przesylka gratis, bo kolega wlasnie mi wysyla, wiec czy jeden box czy dwa, czy cztery ( :P) to roznica niewielka.

No, w kazdym razie im wiecej ludzi do zabawy tym lepiej no i jak ktos gre chce to i cena pewnie o jakies 100 zlotych nizsza niz w Poulandzie...
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez JakubT » 13 lis 2008, o 06:39

Wzialbys sie za jakies platformowanie w LBP a nie szkopow rozwalal;)

czy CoD:WaW jest w wersji z zestawem do komunikacji? wiem ze mialy byc 2 gierki ktore mialy wyjsc z tym gadzetem ale nie pamietam ktore:/
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez estro_pajo » 13 lis 2008, o 11:04

nie, niestety. To jest na pewno nowy SOCOM i nie wiem co jeszcze.
Ten oficjalny headset sony jest stosunkowo tani, a poza tym to pasuje tez kazdy inny blu, wiec nie ma problemu.

Na razie LBP sobie daruje, bo WipEout wciagnal mnie 'like a $1000 dollar whore' i co wieczor siadam na godzine i mecze jedna trase az nie wycisne dobrego czasu. Od eventa 04 w kampanii robi sie naprawde ostro! A zeby na time trail albo speed lap zrobic chociaz bronze medal to trzeba jechac prawie perfekcyjnie. Metropie siedzialem i meczylem az nie zrobilem Gold. Wszystkie speed pady i perfect lap. Mega ciezko – gra jest wymagajaca, ale daje satysfakcje.

Tak swoja droga to mam bardzo zle zdanie juz o DMC4. Ta gra jest taka anachroniczna! O matko, kto to w ogle zatwierdzil?!
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez JakubT » 13 lis 2008, o 12:03

LBP
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez maciak » 13 lis 2008, o 12:48

Jak wy gracie w gry typu CoD:WaW na padzie? Nie wyobrazam sobie celowania... Myszka rox ;)
Obrazek
maciak
sergeant
sergeant

Postprzez mdzi1 » 13 lis 2008, o 15:26

LBP to bym chętnie pograł, ale na razie rządzi legoludkowy Indiana Jones! Normalnie, nie żartuję-wyciskamy z żoną co się da z poziomów a dziecko siedzi i się przygląda ;) We dwójkę gra się super. Następny będzie Batman , oczywiście LEGO. ;D
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez Bu » 14 lis 2008, o 13:08

No niestety, LBP chyba też sobie zapodam. Lepiej, żeby było lepsze niż Spore!
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 14 lis 2008, o 13:27

A Call Of Duty? A cooperative play? No co wy z tym singlem tak macie, przeciez to nudne...

Kto ze mna w WipEout na multi chce? Bo ja jestem gorrrracy! Chce zgniesc kogos kogo znam, bo anonimowi userzy to nie ta sama frajda :)
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez JakubT » 14 lis 2008, o 13:32

LBP ma multi ;) sa nawet plansze na ktorych jest to wymagane zeby bonusowe itemy dostac
JakubT
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez mdzi1 » 14 lis 2008, o 19:35

Wipeout odpada. Żadne racery mnie nie ruszają. Ani future, ani hołowczyco-kubicopodobne.Uparcie pakują je do zestawów z konsolą, które kupuję ze względu na korzystną cenę a ja ich nawet nie rozpakowuję. Z X-boxem dostałem PGR3, no normalnie co za pech... ::)
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne