elektroniczne zabawy konfederatów

Czyli wszystko to co nie mieści się w ... powyższych forach.

Odp: elektroniczne zabawy konfederatów

Postprzez estro_pajo » 14 lis 2008, o 19:46

No ja racerow tez nie bardzo lubie (jak i gier sportowych) ale wipeout to jak naladowana adrenalina gra logiczna, w ktorej lataja bomby, rakiety, dostajesz z karabinow i wpadasz na miny :)

Napiecie, skupienie, agresja – tego trzeba sprobowac. Sam sie nie spodziewalem tego co dostalem...
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez mdzi1 » 22 lis 2008, o 07:55

Lego Jones przemielony na 100%  ;D Cooperative rządzi!
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez estro_pajo » 15 gru 2008, o 10:33

No ba, coop jest najlepszy. Teraz robie tak nowego CoD:WaW i jest przyjemnie (na Veteranie, nie ma lekko :))

No, ale nie o tym chcialem pisac, bo sa przedswiateczne niespodzianki w internecie:

Uncharted 2
http://www.gametrailers.com/player/43625.html

God of War 3
http://www.gametrailers.com/player/43621.html

Mafia II
http://www.gametrailers.com/player/43635.html

I na wszystkie trzy tytuly bede czekal niecierpliwie. Mafia jeden to byla broken game, ale gralo sie fajnie, oby tylko M2 byla lepiej zbalansowana...

edit
i jeszce cos :)

http://www.gametrailers.com/player/43623.html

Judas Priest w tle, gre robi koles od Psychonauts... wow, ja chce!
Ostatnio edytowano 15 gru 2008, o 15:57 przez estro_pajo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Re: elektroniczne zabawy konfederatów

Postprzez estro_pajo » 7 lut 2009, o 13:57

Takie zapytanie mam, bo pamietam, ze mdzi1 wspominal cos o tym wczesniej, czy ktos od nas ma moze Valkyria Chronicles?

Bo bardzo, bardzo bym chcial! W dzisiejszych czasach trudno o dobre, taktyczne RPG a VCh jest tak doskonala, ze jestem w stanie przelknac nawet tragiczny dialog i male dziewczynki wykrzykujace glupie teksty po angielsku (przynajmniej tak to w demie sie prezentuje). Nie jest to co prawda typowe jRPG ale niesmak pozostaje...

No, a ja sie teraz przymierzam do zakupu i tu widze jakies 170 zlotych, czyli dla mnie duzo, jak by ktos na konfederacji mial VCh to ja chetnie pozycze! Proszeeeee...

Obrazek

PS pieniadze na Killzone 2 oszczedzam... demo ownzzzz! Bylo nie bylo, ale jak dla mnie KZ2>VCh...

EDIT
wlasnie zrobilem preorder na KZ2, znalazlem za 179 do odbioru w Krakowie, wiec calkiem tanio. W UK jest po £45 a w polskich sklepach waha sie miedzy 219-239. Jak ktos tez jest zainteresowany (i chce dostac mega online) to moge nakierowac na tanie zrodlo. Ou jea!

EDIT2
lolz, jakiego kolesia znalazlem! :o
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez estro_pajo » 22 paź 2009, o 20:23

... i trzeci moj post pod rzad! I own this thread!

Chcialbym zachecic wszystkich forumowiczow ktorych mam na friends-liscie do gry w Uncharted 2 bo jest OMG. A frajerzy, ktorzy nie maja ps3 moga spokojnie przestac czytac, bo dalej nie bedzie niczego co by ich dotyczylo ;)

U2 jest swietne samo w sobie, ale mnie najbardziej cieszy multiplayer coop. Gram w to duzo z kumplem z Anglii i jest bardzo coop i bardzo mega. Nie bawilismy sie tak dobrze przy konsoli od czasu Army of Two i Kane & Lynch, a to jest porzadna rekomendacja :D
Tak czy inaczej misje coop sa max do trzech graczy wiec jest wolny slot. Do porzadnej gry zalecam headset albo rozmowe na skype. Bez wlaczonej gaduly dlugo sie nie pogra...
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez Bu » 22 paź 2009, o 22:22

Jak wiesz, ja się piszę. Pozbędę się resztek cygnaru to nawet nie będę miał wyrzutów sumienia, że kupiłem grę za dużo złotówek.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez Bu » 8 lis 2009, o 21:53

ściągam sobie Mothership Zeta do F3!
Jest 84%, dzisiaj wieczorem będę strzelał do ufoli.

W związku z tym zabawna obserwacja:
Na amerykańskim PS store Zeta kosztuje 9.99$.
Na angielskim PS store Zeta kosztuje 8.50Ł.

Nietrudno zauważyć, że przy obecnym kursie walut, w amerykańskim jest o połowę taniej ;o
Za te pieniądze to zamierzam sobie powolutku (w miarę kończenia) wszystkie ściągnąć w tej kolejności:

Mothership Zeta (ufole)
Point Lookout (horror na bagnach)
The Pitt (fabryka w Pittsburgu)
Operation:Anchorage (symulacja inwazji Chin na Alaskę)
Broken Steel (30 level i kontynuacja głównego wątku)

Ktoś chce?
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 9 lis 2009, o 09:27

Moze ja pozniej jak mi jakos bardziej ten F3 wejdzie.

Teraz wchodzi "Modern Warfare 2" ale chyba nie kupie w day one, inwestuje teraz z Pajem w Resident Evil 5, bo mimo, ze gra denna to we dwoch jest kawal smiechawy.

Do tego prosze sprawdz to Borderlands.
REVIEW HERE

i przypominam, ze you're missing out on serious Uncharted 2 multiplayer fun.
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez maciak » 9 lis 2009, o 14:22

@up i @up^2

W co wy gracie :o

Teraz rządzi Dragon Age: Początek - pełnokrwisty eRPeG, prawie jak te z czasów Baldurs Gate ;D
Obrazek
maciak
sergeant
sergeant

Postprzez Bu » 9 lis 2009, o 14:57

Tak słyszałem, nawet w pociągu jeden koleś wczoraj rozmawiał przez telefon o Dragon Age i wszyscy się na niego patrzyli jak na zjeba :)
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 9 lis 2009, o 15:27

ale my konsolowi jestesmy i Dragon Age nie wytrzymuje porownania z Demon's Souls na PS3. Sorka, ale ps3 ma lepsze exclusive RPG niz PC :D

DA moze kiedys kupie, ale zdecydowanie po kilku obowiazkowych tytulach na ps3 i na pewno Demon's Souls sa w kolejce przed DA!
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez estro_pajo » 15 lis 2009, o 21:36

Dooobrze, dzisiaj przypadkiem trafil mi sie deal na allegro na angielska wersje Modern Warfare 2 to kupilem. Nowka nie smigajka za 160zl - mega dobry deal.

Ze smiesznych rzeczy polecam zobaczyc jak sie tlumaczy najlepiej sprzedajace sie tytuly w Polsce. PROSZE TUTAJ.

Z mega ciekawostek to dowiedzialem sie co to jest to kuriozalne "Przypadkowe lezenie" i po angielsku brzmi to "Accident prone" ktory dostaje sie jak jest sie n00bem i ciagle umiera. Oczywiscie "A. P." oznacza, ze komus czesto przytrafiaja sie wypadki, a nie, ze jakies "przypadkowe lezenie". Da OMG!

@Jakub
Chyba bedzie tak ze w grudniu z Bu kupimy Borderlands i bedziemy coopa grac. Dowiedzialem sie ze teamy sa nie 3 a 4 osobowe wiec z toba bylby komplet. Think about it.
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez laurentius » 22 lis 2009, o 10:24

No ja zastanawiam się na Borderlandsem. Jakkolwiek muszę jeszcze tę gierkę bardziej obadać, czy to rzeczywiście dobry tytuł.
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Postprzez Bu » 24 lis 2009, o 13:41

Tak a propos jeża, jeden z zabawniejszych i prawdziwszych filmików o tej grze. Jest gorsza niż WoW, zwłaszcza jak się z ludźmi gra przez internet i równolegle na forum.
Miazga pyty:

http://www.youtube.com/watch?v=Br1BWPWE ... re=related

"I've always been a kind and gentle person, but when I was finally able to split the atom, I built me a bomb and I dropped it on every motherf-*bleep* who got in my way!"
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez estro_pajo » 24 lis 2009, o 14:07

Zainspirowales mnie.

Przeszukalem wiec tube w nadziei, ze znajde cos podobnego do twojego spotu i natrafilem na cos przerazajacego:

http://www.youtube.com/watch?v=bgnJ4jHc4FY

Najgorsze w tym jest to, ze on naprawde gdzies teraz jest, moze nawet gralem z nim w MW2 wczoraj wieczorem...

Jak to zobaczylem to chyba nie rusze Modern Warfare przez 2-3 tygodnie, tak bardzo mi wstyd, ze gram w to samo co ten czlowiek. Gra jest swietna, ale teraz czuje tylko obrzydzenie.
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne