Warlord / z długim offtopem na temat nienawiści do Hord :) /

Czyli wszystko to co nie mieści się w ... powyższych forach.

Postprzez mdzi1 » 8 lis 2007, o 16:35

Mam jeszcze Snorriego, Karę i Shieldmaiden.
Też żałuję, namawiałem ile mogłem, ale zawsze był jakiś inny system na topie.
Ciekawe, ale nawet po upadku Konfry nie udało się WL wypełnić skirmishowej luki. Zamiast tego ludzie woleli wyłożyć dużą kasę na bitewniaki w rodzaju WM/H.
Musi być za mało atrakcyjny.Może oprawa graficzna, dość standardowa tematyka fantasy,mało prezentowanych pomalowanych modeli nie zachęcały do kupna?
Sam nie wiem.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez boire » 8 lis 2007, o 19:08

Snorriego też mam!! Uwielbiam ten model!Mnie do WL przekonuje właśnie ta konwencja fantasy bez żadnych udziwnień i poszukiwania odmienności za wszelką cenę...może jestem już na to za stary..10 lat temu może i by mnie rajcowało takie WM ale dziś...to małe starcia z użyciem pięknych modeli :). Szkoda że też jesteś fanem krasnali, tak byśmy mogli od czasu do czasu zagrać. no cóż jak pech to pech..Pomalowałeś te modele? A ile byś chciał za podręcznik? nie pozostaje mi nic innego jak namawianie żony...
boire
private
private

Postprzez mdzi1 » 8 lis 2007, o 20:26

Pomalowałem Margarę i Durgama. Sprzedałem je kolekcjonerowi figurek w chwili słabości.Reszta jest nieruszona i czeka na lepsze czasy.
Właściwie to nie chciałbym się pozbywać tego podręcznika.Może kiedyś uda mi się przetestować system.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez boire » 8 lis 2007, o 22:24

Widzisz jakieś szanse na WL reaktywację? Jak tam twoi znajomi?nie dali by się namówić? to nie jest jakaś przygniatająca inwestycja..a Tatar? znasz go?
boire
private
private

Postprzez estro_pajo » 8 lis 2007, o 22:58

a duzo tych figurek potrzeba?
ja mam tyle metalu do przerobienia, ze chyba tylko debil bedzie sie pakowal w kolejny system, ale jak bedziecie nalegac to cos tam do tych necrosow moze bym dokupil coby zagrac. Byle nie za duzo, bo nie pomaluje no i z kasa nie wyrobie :(

A i ten Gauntfield z Necropolis to nadaje sie do gry? Ze jak go wystawiam to wy sie poddajecie, bo taki jest potezny? Jak tak, to mozemy grac ;)
Obrazek
estro_pajo
staff sergeant
staff sergeant

Postprzez Bu » 8 lis 2007, o 23:09

TaTar ma wszystko, nawet to, co jeszcze nie powstało i często bywa na strychu.
Bu
first sergeant
first sergeant

Postprzez boire » 9 lis 2007, o 09:02

estro_pajo, ta twoja dynia to calkiem niezly zawodnik wystawiany jako upgrade do jednostki (duzo walki, pancerza i życia..ogólnie paskuda;)) jak byś chciał ogolnie sie zapoznać z zasadami na forum border princes ktos tam co nie co tlumaczył, wyszła tez errata ze wszystkimi współczynnikami jednostek (warlordHQ). Polecam przejrzeć, ja swoją szczątkową wiedzę opieram właśnie na tym, a poza tym mdzi1 ma podręcznik i wyczuwam w nim zalążek chęci do gry..:).
boire
private
private

Postprzez boire » 15 lis 2007, o 15:19

mdzi1,
ile masz tych shielmaiden? I czy bylbys sklonny je sprzedac? jesli tak,to za ile?
Przemysl tez sprawe podrecznika..
boire
private
private

Postprzez mdzi1 » 15 lis 2007, o 15:43

Blister tylko. Kupiłem jak tylko się ukazały , no a potem nie było z kim grać więc nie uzupełniałem liczby.Właściwie mógłbym je odsprzedać jeśli nie chcesz za pół darmo. Bo w takim przypadku to mogą u mnie zostać, aż zbiorę się w sobie i pomaluję je. Wtedy na pewno dostanę dobrą cenę.
To samo z podręcznikiem, dałem za niego 100zł i jak mam puścić za grosze, to wolę go sobie zostawić.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez boire » 15 lis 2007, o 16:16

To w takim razie,zastanow sie jaka kwota by byla dla Ciebie satysfakcjonujaca za pakiet panienki plus podrecznik. Nie zapomnij uwzglednic amortyzacji ;)
kobiety nie sa jak wino....
boire
private
private

Re: Warlord / z długim offtopem na temat nienawiści do Hord

Postprzez boire » 27 lut 2011, o 07:41

Witam, Warlord sie aktywowal z Krakowie, mamy wszyskie zasady do 2 edycji.
Mdz1 masz jeszcze te shieldmaiden? chetnie wezme, co by sie nie kurzyły..
boire
private
private

Postprzez mdzi1 » 4 mar 2011, o 15:21

Mam, ale zamiast sprzedać ,sam chętnie bym zagrał. ;D Posiadam podręcznik z 2- iej edycji. Figurek mam nieco za mało, żeby już zaraz zagrać, ale jakby było z kim pograć to nie ma problemu,dokupię.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez boire » 4 mar 2011, o 20:02

To super! Dodatkowi gracze zawsze mile widziani:) Dobrze ze masz podrecznik, bo my bazujemy tylko zasadach testowych sciagnietych gdzies z netu oraz informacjach ze strony reapera.
Tu masz link do raportu z naszej pierwszej potyczki:

http://hardorc.blogspot.com/

pozdrawiam, jakby co to pisz:

boire@interia.pl
boire
private
private

Postprzez mdzi1 » 5 mar 2011, o 07:19

Podrecznik nowej edycji jest całkiem niedrogi. Reaper wydał go w miękkiej okładce i w czerni i bieli, dzięki temu cena jest bardzo przystępna. Nie powala uroda, ale jest swietnie napisany. Tylko Alkemy z nim konkurowac może pod względem jasności wyłożenia zasad. Poza tym w podręczniku są pełne profile, nie trzeba kart. No i jest ich mnóstwo. Chyba w żadnym bitewniaku nie ma takiego wyboru jednostek do każdej z armii. Jak się do tego dołoży to co wyszło w Savage North to wybór jest przeogromny.Warto kupić własny egzemplarz. :)
Jakimi frakcjami gracie oprócz Necropolis i krasnali? Oraz gdzie się spotykacie na grę?
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Postprzez boire » 5 mar 2011, o 07:41

Gramy u kolegi, ma wszelkie niezbedne makiety oraz tereny. Posiadamy krasnale z Aizen Krahl (wciaz niekompletne, bo jak dotad koncetrowalem sie na modelach pojedynczych nie oddzialach)oraz darkreach (pojedynczo wszystkie modele ktore wyszly), necropolis jest glownie sproxowane. Poza warlordem pogrywamy w mordheima, necromunde oraz chronopie. Podrecznik pewnie znajdzie sie na kwietniowej liscie zakupow, gdzy planujemy zrobic zamowienie do USA aby uzupelnic sklady osobowe.
Czym bys gral, domyslam ze rowniez kransoludami
boire
private
private

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne