Armie HELL DORADO

Armie HELL DORADO

Postprzez Xerxes » 16 sty 2008, o 13:46

Troszke skali dla lostów. Chce sie tylko ochwalić bestią i dlaczego kosztuje tyle i dlaczego jest tego warta :) po kolei bestia, Retiariusz (mały nie jest) i foxtrot ranger jako okaz standardowej wielkości czlowieka w skali 28mm
http://img237.imageshack.us/img237/430/dsc00297gz7.jpg[/img]
Xerxes
private first class
private first class

Armie HELL DORADO

Postprzez zim » 16 sty 2008, o 18:01

uuu nie sądziłem, że bestia jest aż taka duża !
Retiariusza spodziewałem się tych rozmiarów ;)
zim
sergeant first class
sergeant first class

Armie HELL DORADO

Postprzez Noah2 » 15 lut 2008, o 19:13

Ale mam dziś dzień aktywności na forum :) Tym razem znalazłem amatorskie tłumaczenie zdolności wszystkich jednostaek, które do tej pory pojawiły się w najnowszej fali posiłków. Oto link:

http://helldorado-forum.com/index.php?P ... pic=1507.0

Muszę przyznać że Layla jest dużo lepsza niż z początku myślałem. Rozkaz Georga też niczego sobie.
Noah2
private
private

Armie HELL DORADO

Postprzez mdzi1 » 4 mar 2008, o 18:30

Trafiła się okazja i będę miał Lostów. Tym samym w przyszłym tygodniu powinny być do obejrzenia figurki na żywo. :)
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Armie HELL DORADO

Postprzez Xerxes » 6 mar 2008, o 19:07

http://helldorado.fr/figurines/le-table ... thomas.php

Obejrzałem sobie te zdjątka i potrafiłem wykrztusić tylko słowo "wow"
Xerxes
private first class
private first class

Armie HELL DORADO

Postprzez Bu » 6 mar 2008, o 23:47

1 GODZINA NA KAŻDĄ FIGURKĘ!?!? O-M-F-G ! ! !

Nota bene nie wiem, czy pamiętasz Maciak - kiedyś proponowałem turkusowo piaskową kolorystkę i miałeś wątpliwości czy to będzie dobrze wyglądało :) tzn. ja tak bym tych chłopaków nie dał rady odpieprzyć, a już na pewno nie w jedną godzinę, ale jak widać kolory do siebie pasuję nie najgorzej.
Bu
first sergeant
first sergeant

Armie HELL DORADO

Postprzez Xerxes » 7 mar 2008, o 01:11

Bardzo fajne i proste konwersje. Naprawde w szoku jestem. Jak typ malował figurka na godzine i coś takiego mu wyszło to ja znów nie zaczne malować. Zawsze sie napatrze a potem zaczne malować i mi sie nie podoba efekt :P
Xerxes
private first class
private first class

Armie HELL DORADO

Postprzez maciak » 7 mar 2008, o 12:44

@Bu

Z Helldorado najbardziej podobaja mi sie Saraceni, wiec jeslki w Krakowie pojawiliby sie gracze to ja bym wybieral wlasnie Saracenow. I jak co to uderzal do Ciebie z malowaniem :)
Obrazek
maciak
sergeant
sergeant

Armie HELL DORADO

Postprzez zim » 7 mar 2008, o 14:33

@maciak
lejesz miód na serce mdzi1. on akurat nabył The Lost, będzie miał z kim grać !
a przy okazji może reszta maruderów się w końcu zmobilizuje i zakupi po starterze chociaż...
zim
sergeant first class
sergeant first class

Armie HELL DORADO

Postprzez Bu » 7 mar 2008, o 15:40

Ja bym chciał demony, ale na razie za dużo wydałem na figurasy i muszę przystopować.
Bu
first sergeant
first sergeant

Armie HELL DORADO

Postprzez Noah2 » 7 mar 2008, o 17:13

Naprawdę świetni ci saraceni. Szkoda że nie mam teraz czasu malować :( Tylko coś nie chce mi się wierzyć, że facet pracuje godzinę nad jednmy takim modelem. Wydaje mi się to niewykonalne. Może ktoś źle przetłumaczył. Mnie wykończenie sanktyfy na podobnym poziomie zajęło godzin kilkanaście.
Noah2
private
private

Armie HELL DORADO

Postprzez mdzi1 » 7 mar 2008, o 19:12

A ja właśnie rozpakowałem swoje nowe figurki i powiem szczerze, że jestem zachwycony.
Po pierwsze modele są sporo mniejsze niżby się wydawało po zdjęciach na stronie Asmodee, do tego rewelacyjnie wyrzeźbione.Retiariusze, którzy mi się wydawali niezgrabni są bardzo efektowni i choć są na średnich podstawkach to są wielkości może połowy cyklopa Skornów! Nawet największy model z pudełka-Bran Carnoth , jest znacznie mniejszy od tytana.Przeskalujcie sobie wielkości i wyjdzie jak detaliczne są te modele. :)
Podejrzewam, że Saraceni (sanktyfy?) , z tych podstawowych piechociarzy co wydają się tacy prości , są o wiele efektowniejsi na żywo z tych samych względów co Lost...
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Armie HELL DORADO

Postprzez Noah2 » 7 mar 2008, o 22:20

No a ja już jakiś czas temu uprzedzałem, że modele do HD są w mniejszej skali niż te do WFB czy WM. Jeśli chodzi o sanktyfów to faktycznie wyglądają znacznie lepiej na żywo niż na zdjęciach. Gdybym miał profesjonalny sprzęt do fotografowania to zapodałbym na forum fotkę jednego, którego udało mi się skończyć ze zbliżeniami na szczegóły.

@mdzi1
dobrze, że w końcu coś się w temacie ruszyło i ktoś z forumowiczów zdecydował się na zakup figurek. Teraz to wystarczy pograć i już samo pójdzie. A armijkę sobie niezłą wybrałeś, ze zmiennym szczęściem się z nimi zmagam od dłuższego czasu podczas gdy takich dajmy na to westów jadę moimi saracenami jak chcę :)
Noah2
private
private

Armie HELL DORADO

Postprzez Xerxes » 7 mar 2008, o 23:54

Poczekaj kręce właśnie solidny force żeby stłamsić heretyków :). Powiem że każda armia ma potencjał, każdą da sie wybrać, do każdej trzeba innego podejścia. Weści imo najmocniej sie opierają na kombinacjach. Niestety najmocniejszym napotkanym przeciwnikiem byli saraceni, westów jadłem jak trzeba lostami. O ile wiem Noah dostał łupnia od demonów ostrego. Wypadałoby że weści zjadali demony :) Coż...szkoda że tak nie jest :)
Xerxes
private first class
private first class

Armie HELL DORADO

Postprzez PiMP.paranoia » 10 mar 2008, o 18:24

Xerxes napisał(a):Wypadałoby że weści zjadali demony :) Coż...szkoda że tak nie jest :)

Jak sie gra na box'ie startowym to tak bywa, bo ten Vargas troche weak jest
PiMP.paranoia
private
private

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HELLDORADO