nowości - styczeń

forum Infinity,
www.infinitythegame.com

nowości - styczeń

Postprzez Akhad » 23 sty 2009, o 21:41

Ostatnio edytowano 24 sty 2009, o 15:22 przez laurentius, łącznie edytowano 1 raz
End transmission.
Akhad Site
Avatar użytkownika
Akhad
private first class
private first class
 
Posty: 113
Dołączył(a): 9 lut 2007, o 12:12
Lokalizacja: Cze-wa, Polska

Odp: NOWOŚCI STYCZEŃ

Postprzez mdzi1 » 24 sty 2009, o 08:32

Bardzo udane rzeźby, może tylko Avicenna mi nie leży , jakiś dziwny ma strój...
Aż nabrałem ochoty na malowanie Infinity!  :)
mdzi1
master sergeant
master sergeant
 
Posty: 1709
Dołączył(a): 18 lut 2006, o 11:02

Odp: NOWOŚCI STYCZEŃ

Postprzez JakubT » 24 sty 2009, o 08:52

miniowa i ponczoszki nie sa dziwne;) co jest dziwne to to ze w szpilkach takim sprintem sadzi :D
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
Avatar użytkownika
JakubT
staff sergeant
staff sergeant
 
Posty: 903
Dołączył(a): 11 lip 2006, o 16:30

Odp: NOWOŚCI STYCZEŃ

Postprzez TaTaR » 24 sty 2009, o 09:13

Według mnie wszystkie figurki bardzo fajne ale zwycięzcą zostaje Obsidon. Prześliczny :)
Avatar użytkownika
TaTaR
sergeant
sergeant
 
Posty: 893
Dołączył(a): 18 lut 2006, o 21:21

Odp: NOWOŚCI STYCZEŃ

Postprzez JakubT » 24 sty 2009, o 11:50

ostatnio wszyscy jakies weze wydaja. seth wraca na ziemski padol czy jak :)
ostatnimi czasy chyba juz wszystkich pojebalo:/
Avatar użytkownika
JakubT
staff sergeant
staff sergeant
 
Posty: 903
Dołączył(a): 11 lip 2006, o 16:30

Odp: nowości styczeń

Postprzez laurentius » 24 sty 2009, o 15:18

Avicenna w pozie chyba zaczerpniętej ze wczesnych bondów :) Czyli Walther "pod kątem prostym". Ani tak z bronią się nie biega, ani nie strzela. W zasadzie taka niezdecydowana ta kobieta ;)
Ostatnio edytowano 24 sty 2009, o 15:22 przez laurentius, łącznie edytowano 1 raz
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
Avatar użytkownika
laurentius
general of army
general of army
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 18 lut 2006, o 10:33

Re: nowości - styczeń

Postprzez Akhad » 25 sty 2009, o 22:43

Dlaczego facet jest kobietą? Jako że strona oficjalna była i padła tuz po publikacji nowości pozwolę sobie wyjaśnić:

Avicenna

Abū ´Alī al-Husayn ibn Sīnā (979-1037), znany na zachodzie jako Avicenna był znanym arabskim filozofem i medykiem, zwanym "Księciem lekarzy". Autor "Kanonu nauki medycznej", który służył jako główny podręcznik medyczny w Europie i Azji przez blisko cztery stulecia. Jego reputacja przysporzyła mu tytułów honorowych, szczęścia i potęgi politycznej. Znany był także fakt, że przez całe życie łączył naukę z przyjemnością.

Prawdziwy cel projektu "Hakim" pozostaje nieznany. Nakłady pracy konieczne dla stworzenia Inkarnacji nie usprawiedliwiają jej stworzenia tylko dla celów naukowych czy jako eksperyment. Pomiędzy agencjami wywiadowczymi i forami fanów teorii spiskowych krąży plotka, że projekt "Hakim" był początkiem operacji zaplanowanej przez Aleph, by zdobyć serca i umysły społeczeństwa Haqqislamu. Jej zadaniem byłoby uczynienie Haqqislamu bardziej otwartym na obecność i działania ALEPHa poprzez stworzenie swoistego ambasadora tak jak w wypadku PanOceanii i Yu Jingu. Niezależnie od tego czy te pogłoski były prawdziwe czy nie, nawet potencjalna groźba dla niezależności myśli filozoficznej Haqqislamu w zupełności wystarczyła, by zaniepokoić sektę Asasynów. We współpracy z organizacją Black Hand, Asasyni porwali Awicennę fingując jego śmierć podczas ataku terrorystycznego. Jego ciało, odłączone od ALEPHa zostało umieszczone w jednym z tajnych laboratoriów w Praxis, gdzie poddano je analizie. Cały hardware, software i nanoidy, które łączyły Inkarnację z ALEPHem zostały usunięte i zastąpione innymi ezoterycznymi komponentami wziętymi HelloBox'ów organizacji ArTechnoDivarius.

Jednak aby przeprowadzić drugą fazę operacji, Awicenna musiał stać się niewykrywalny dla ALEPHa. Tak więc gdy tylko zakończono badania, Inkarnację włączono w Program Ochrony świadków Black Hand, najlepszy w Ludzkiej Sferze. Zaimplantoano mu nowy chip osobowości, a zaindukowana częściowa amnezja wymazała najbardziej kontrowersyjne elementy jego przeszłości. Na koniec dokonane zostały drobne zmiany w jego osobowości mające dostosować go do nowego ciała: zaawansowanego kobiecego Lhosta zapewnionego przez sektę Asasynów.

Identyfikacja Awicenny z nową tożsamością nie była jednak całkowita. Przez lata żyła jako doktorant Uniwersytetu Bimaristan w Medynie pozostając pod stałą obserwacją nomadzkiej ekipy naukowej i Asasynów. Dzięki tym badaniom uzyskano wiele interesujących informacji. W międzyczasie jednak efekty amnezji ustępowały i ujawniało się coraz więcej oryginalnych aspektów osobowości Awicenny. Stopniowo fałszywa osobowość zapewniona przez Black Hand została wchłonięta i zintegrowana z pozostałościami oryginalnego konstruktu odtworzonego przez ALEPH. Ostatecznie zmiany jakie zaszły w sobowości Awicenny poważnie zagroziły jej integralności i zmieniły ją na zawsze.

Po zakończeniu projektu badawczego Awicennę uwolniono spod obserwacji Nomadów i Asasynów. Jako mała zemsta na ALEPHie została jej dana możliwość samodzielnego decydowania o własnym losie. Żądna nowych doznań postanowiła opuścić planetę Bourak i ruszyć w przestrzeń, odwiedzając miejsca, o których jej oryginalne ja mogło jedynie pomarzyć. Napędzana przez żądzę wiedzy i wolności, przemierzała Sferę pod wieloma imionami oferując specjalistyczne usługi medyczne. Jej zmysł przygody skłonił ją do zasilenia szeregów wielu kompanii najemniczych jako oficer medyczny, ciągle pod nowymi nazwiskami, by uniknąć pościgu ze strony ALEPHa.

Awicenna to niestrudzomny podróżnik lecz tak, jak jej oryginalne wcielenie, lubi także komfort, luksusy i przyjemności tego świata. Niedawno praktykowała jako medyk polowy skutecznie walcząc przeciw sztucznie zaprojektowanym wirusom gorączki, które dręczyły kolonistów z wyspy Nimatan. Jednakże jej oskarżenia rzucone przeciw jednemu z konglomeratów farmaceutycznych przyciągnęły zbyt wiele uwagi zmuszając ją ponownie do rozpłynięcia się w powietrzu i zejścia do mglistego podziemia kompanii najemniczych. Oczywiście praktycznie niemożliwe jest rozpoznanie, pod jakim nazwiskiem urywa się obecnie Awicenna. Albo czy naprawdę istnieje, bo w oficjalnej dokumentacji nie ma dość dowodów, aby to ostatecznie potwierdzić. Równie dobrze może to być kolejna miejska legenda lub wytwór teorii sposkowej, jakich setki otaczają ALEPH.


Tłumaczenie: Mandrake
Avatar użytkownika
Akhad
private first class
private first class
 
Posty: 113
Dołączył(a): 9 lut 2007, o 12:12
Lokalizacja: Cze-wa, Polska


Powrót do od 0 do +nieskończoności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron