Oficjalna wersja polska strony Infinity the Game

forum Infinity,
www.infinitythegame.com

Oficjalna wersja polska strony Infinity the Game

Postprzez Akhad » 19 sie 2008, o 20:27

http://www.nomadarachne.com/infinity_POL/

Strona wymaga jeszcze pewnych drobnych poprawek, korekt tekstu i uzupełnienia kilku tekstów. Mimo to oddaję już stronę fanom.
Strona będzie podpięta pod rozdzielnik stron oficjalnych jak tylko uczynią to Hiszpanie.

Wszelkie uwagi dotyczące tekstu, zauważonych błędów proszę kierować na akhad@fxsystem.pl

Rzecz jasna - strona wymaga "wygładzenia" i "dopieszczenia" tłumaczeń. Zapewniam że nie jest to takie proste biorąc pod uwagę ogrom materiału. A muszę przyznać że jeszcze w zanadrzu czeka wiele tekstów i innych "słodkości". Z góry ostrzegam - silnik JOOMLA na którym osadzona jest strona nie jest ideałem i ma swoje wady. Wiele wad. Nie mój wybór lecz Hiszpanów. Dużo, naprawdę dużo pracy wymaga dopieszczanie i dostosowywanie aby strona była czytelna i "wygodna". Dlatego też wybaczcie zauważone błędy techniczne.

Strona została zlokalizowana dzięki siłom mojej lubej połowicy - Lady Zoil - Kasi, przy wsparciu mojego przyjaciela - Samaela - Mateusza, oraz dzięki mojemu że tak skromnie stwierdzę - wysiłkowi. ;)
Ostatnio edytowano 19 sie 2008, o 21:30 przez Akhad, łącznie edytowano 1 raz
End transmission.
Akhad Site
Akhad
private first class
private first class

Odp: Oficjalna wersja polska strony Infinity the Game

Postprzez azrael88 » 21 sie 2008, o 10:36

Poprawcie błędy ortograficzne.
azrael88
private
private

Postprzez Akhad » 21 sie 2008, o 15:33

Jeśli zauważyłeś błędy - proszę napisz gdzie się znajdują. Tu lub na akhad@fxsystem.pl

To duzo materiału a i tak kilka tekstów jest do zamieszczenia, kilka do przetłumaczenia (zasady, taktyka) a dochodza jeszcze cały czas nowe.
End transmission.
Akhad Site
Akhad
private first class
private first class

Postprzez azrael88 » 21 sie 2008, o 18:21

str. główna, ankieta - wedłóg powinno być przez "u"

PanOceania, opis lekarzy polowych - ostatnie zdanie zamiast cechach winno byc "cech", wtedy jest gramatycznie poprawne.

To sa duperele, oczywiście tekstu jest masa i takie rzeczy się zdarzają, trzeba wyłapywać i poprawiać

Mimo że ta gra kompletnie mnie nie interesuje to za stronkę wypada Was pochwalić, bardzo ładnie sie prezentuje i oddaje ducha S-F
azrael88
private
private

Postprzez Akhad » 22 sie 2008, o 01:37

Dzięki za wyłapanie tych  :-[ baboli - poprawione :)
End transmission.
Akhad Site
Akhad
private first class
private first class

Powrót do od 0 do +nieskończoności