Mad Days Lublin 2011

Oczywiście chodzi o imrezy związane z tym forum. Na piwo umawiamy się przez PM.

Mad Days Lublin 2011

Postprzez Ignis » 26 paź 2011, o 20:07

Obrazek

W ramach konwentu Falkon odbędzie się najlepsza impreza w Polsce poświęcona grom bitewnym, modelarstwu i hobby jakim są modele - Mad Days! W jej ramach odbywać się będą turnieje i pokazy gier bitewnych takich jak Warhammer, Warhammer 40k, Mordheim, Ogniem i Mieczem, Flames of War oraz wiele innych. Zapewniamy cztery dni pełne niezapomnianych wrażeń dla każdego fana figurek. Dodatkowo pokazy i nauka malowania modeli, konkursy i spotkania z autorami i wydawcami gier figurkowych oraz konkurs malarski Master of Imagination.

W ramach Mad Days odbędą się:


Pokazy
- Mordheim
- Ogniem i Mieczem
- Neuroshima Tactics
- Konfrontacja
- Blood Bowl
- Flames of War
- Mein Panzer
- Operation World War II
- Warmachine
- Hordes
- Warmaster


Turnieje:
- Warhammer Fantasy Battle
- Warhammer 40k
- Infinity
- Lord of the Rings
- Umbra Turris
- Warmachine
- Mordheim

Do tego wystawy figurek, spotkania malarskie i modelarskie, konkursy, m.in. "Historie wojenne" oraz wiele innych atrakcji.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie malarskim Master of Imagination.
http://maddays.pl/masterofimagination.html

Przyjedź do Lublina i spędź z nami tych kilka dni. Z pewnością nie będziesz żałował.

Więcej informacji można znaleźć na stronie imprezy.


Zapraszam również do zapoznania się ze stroną http://przezhistorie.pl/

Portal „Przez Historię” jest poświęcony historii, zarówno tej uprawianej klasycznie, w stylu akademickim, jak i przedstawianej w formach alternatywnych . Naszym celem jest propagowanie wiedzy historycznej przy użyciu wszelkich możliwych środków, stąd też znaleźć tu można będzie zarówno artykuły naukowe i popularnonaukowe jak i recenzje książek, filmów i gier o tematyce historycznej, artykuły poświęcone rekonstrukcjom historycznym, konferencjom naukowym itp.

W przyszłości w planach mamy wydawanie co kwartał czasopisma internetowego.  Będzie można znaleźć w nim najlepsze z nadesłanych artykułów a także teksty, które nie pojawiły się na portalu  oraz wywiady z ciekawymi osobami z grona historyków, pisarzy, twórców gier oraz ciekawych projektów. Czasopismo w formacie .pdf będzie można pobrać za darmo z naszej strony.

Pragniemy zaprosić do współpracy pracowników uczelni, członków kół naukowych, nauczycieli oraz wszystkie osoby, dla których historia jest pasją. Propozycje newsów i artykułów prosimy przesyłać na adres podany w zakładce Kontakt. Portal podzielony jest na działy tematyczne, w których zamieszczać będziemy nadsyłane teksty. Zachęcamy do rejestracji ponieważ zalogowani użytkownicy portalu mają możliwość ich oceniania i komentowania. Dodatkowo zapraszamy do dyskusji na oficjalnym forum Instytutu Historii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, do którego odnośnik znajduje się na naszej stronie.
Ignis
private
private
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:05

Powrót do IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron