Victory At Sea

forum bitewnych gier historycznych (Mein Panzer, Blitzkrieg Commander, Micro Armour, American Battlelines itp. itd.)

Victory At Sea

Postprzez mdzi1 » 19 gru 2006, o 18:45

Dzięki Bogus_law ! :)

@ Czarny
O malowaniu pogadamy jak zobaczę Twoje prace. A co do figurek GHQ mnie nie przekonasz, są za drogie i tyle.
PS. Nie kwestionuje wielkości Bismarcka, mówię tylko,że mi sie nie podoba jego model GHQ za ponad 50zł. Jakoś wolę modele Rakhama...
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 23 gru 2006, o 15:32

Jeżeli chcesz zobaczyć coś z moich prac zapraszam na portal figurki.org jest tam moja pracownia.
Marcin
private first class
private first class

Victory At Sea

Postprzez mdzi1 » 23 gru 2006, o 17:33

Widziałem, ciekawe podstawki. Poza tym bez rewelacji.
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 24 gru 2006, o 12:33

Nie no oczywiście bo tylko ty w konfederacji potrafisz trzymać pendzel w ręku. Może pochwalisz się swoimi wyczesanymi w kosmos pracami, żebyśmy mogli wielbić cię jeszcze bardziej?
Marcin
private first class
private first class

Victory At Sea

Postprzez mdzi1 » 24 gru 2006, o 20:47

Nie oto chodzi i nie chcę Cię obrażac. Sam też nie uważam się za wyśmienitego malarza. Po prostu , obiektywnie rzecz biorąc nie są to top prace. Wystarczy zerknąc na CMON. Każdy kto uważa się za znakomitego malarza powinien tam zaglądac... po to,żeby nauczyc się pokory. ;)

EDIT
A ponieważ dawno odbieglismy od tematu , pozwolę sobie pokazac Yamato rodem z Axis& Allies: War at Sea. Czyli, jak się domyślam gumoplastik ;) 6'' I powiem, całkiem, całkiem...:D
http://i34.photobucket.com/albums/d145/ ... ionGun.jpg[/img]
mdzi1
master sergeant
master sergeant

Victory At Sea

Postprzez laurentius » 24 gru 2006, o 22:54

Dyskutujmy o pracach, systemach, figurkach bo po to jest to forum. Ale proszę bez osobistych wycieczek. Zarówno na plus jak i na minus. Ten kto maluje niech zachowa skromność, ten kto ocenia niech zachowa powściągliwość i będzie ok. :) Ale stateczek fajny choć ja jak Mdzi1 preferuję bardziej "drewniane" klimaty...
"...nie gram już z tymi lasami..." JakubT
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 25 gru 2006, o 12:32

Ja nie twierdze że jestem niewiadomo jak świetnym malażem, bo daleko mi do takich, jednak jak na warunki polskie nie mam się czego wstydzić. Stateczek ładny, ale będe się upierał, że ten w skali 2400 GHQ wcale mniej szczegółów nie ma.
Marcin
private first class
private first class

Victory At Sea

Postprzez laurentius » 25 gru 2006, o 18:42

Masz racje Czarny - modele GHQ to wyżyny jeśli chodzi o detale i jakość... a także jeśli chodzi o cenę. To tylko GW sprzedaje średniaki za ceny z kosmosu... :)
"...tego jeszcze nie ma w Twojej wersji..." TaTaR testujący swoją grę z maciakiem

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 26 gru 2006, o 11:16

No i znowu odbiegamy od tematu, malowałem trochę figurek do Konfy i też zdażają sie im średniaki. Kto co lubi, jak już ktoś tu powiedział, mi na przykład podoba sie szczególnie 6 edycyjna seria figurek GW, za pewne nie przejaskrawienie ich jak u innych producentów, gdzie często zadża sie, że figurka dźwiga miecz wyższy i grubszy od siebie itp.... GHQ to jak Dragon dla modelarzy redukcyjnych. Dla tych co wciąż uważają GHQ za leszczy proponuje obejżeć (Zim wam pokaże) Halftrucka z moździeżem, miażdzy system.
Marcin
private first class
private first class

Victory At Sea

Postprzez laurentius » 26 gru 2006, o 12:49

Każdemu ZDARZAJĄ się średniaki. Z tym że jednym częściej, innym rzadziej. Wśród produktów GW też są figurki, które mi się podobają.

Czarny... nikt nie uważa tu GHQ za leszczy i nie ma co ciągnąć tematu. Nie zachowuj się jak fanatyk firmy GHQ (kto nie gra GHQ ten przeciw nam!) Dyskusja rozpoczęła się od tego że produkty GHQ są drogie (bo na naszą kieszeń są i trzeba się z tym zgodzić). A, że za tą ceną idzie w parze jakość też trzeba się z tym zgodzić.

Obrazek
laurentius
general of army
general of army

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 26 gru 2006, o 17:03

Lubie rzeczy które są dobrej jakości, za to je cenie. A co do fanatyzmu to odpowiem ci na privie.
Marcin
private first class
private first class

Victory At Sea

Postprzez Bogusław » 29 gru 2006, o 08:46

Poniżej są linki to tematów na forum Victory at Sea na których zamieszczone są zdjęcia modeli z NavWara:

http://www.mongoosepublishing.com/phpBB ... hp?t=24158

http://www.mongoosepublishing.com/phpBB ... hp?t=24024
S.O.T.C.W. member
TMP Supporting Member
Mój wargamingowy blog
Wargaming na Forum Strategie
Bogusław
private
private

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 29 gru 2006, o 12:31

no i..... ??

Tak tamtejszy Graf Spee prawie przypomina Grafa, ale prawie robi wielką różnice.
Marcin
private first class
private first class

Victory At Sea

Postprzez Bogusław » 29 gru 2006, o 13:05

No i, np. Bismarck z NavWaru kosztuje 9 złotych a ile kosztuje z GHQ ??
Różnicy w cenie nie można określić jako prawie...

Dla osób które nie sa fanboyami GHQ takie modele mogą być dobrą alternatywą. Nie każdy chce wydać 200 złotych na flote.
S.O.T.C.W. member
TMP Supporting Member
Mój wargamingowy blog
Wargaming na Forum Strategie
Bogusław
private
private

Victory At Sea

Postprzez Marcin » 29 gru 2006, o 14:59

No to porównaj sobie jakość produktu GHQ a tego co pokazałeś. Ja wole zapłacić więcej i mieć coś co będzie przypominało oryginał i cieszyło oko.
Marcin
private first class
private first class

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historyczne Gry Bitewne